Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2017



Najlepsi strzelcy

1 Liga
Sobiech
Dariusz Sobiech
(Zygzak)
13
2 Liga
Adamski
Tomasz Adamski
(Matik)
15

Aktualności

Problemy ZZ Kadra Bielszowice

22-03-2017 10:53 | Arek

logo

ZZ Kadra Bielszowice ukarana walkowerami...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja !

02-03-2017 11:09 | Arek

logo

Czasowa zmiana maila organizatora...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz!

22-02-2017 12:54 | Arek

Terminarz!

Sprawdź kiedy rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 1 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2017!

21-02-2017 7:52 | Arek

logo

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane do I i II ligi LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie przedsezonowe!

06-02-2017 12:58 | Arek

logo

Zapraszamy przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne dotyczące sezonu 2017 Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Sezon 2017!

12-01-2017 14:12 | Arek

logo

Ruszają zapisy do Ligi Rudzkich Orlików na sezon 2017!
Komentarzy: 2 | Więcej »

Baraże zakończone!

14-11-2016 10:45 | Arek

logo

Wiemy kto zagra w I lidze w sezonie 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe!

09-11-2016 11:46 | Arek

logo

Podajemy wyniki meczów barażowych...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże!

26-10-2016 8:43 | Arek

logo

Znamy już termin rozegrania baraży!
Komentarzy: 3 | Więcej »

Wdtech rezygnuje z dalszych rozgrywek...

07-10-2016 10:57 | Arek

logo

Końcówka sezonu zbiera swoje żniwa...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Starsze aktualności: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
1 Liga:
Ekspert2:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-03-2017 18:45)
Lambda3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(26-03-2017 17:30)
Gwardia Ruda Śląska1:24Zygzakwięcej»
(26-03-2017 16:15)
Pub Pod Łososiem3:2Wojakwięcej»
(26-03-2017 15:00)
Sznaps1:3AWIRwięcej»
(26-03-2017 13:45)
The Blues Marbud 04 RŚL7:3Różowe Panterywięcej»
(26-03-2017 12:30)
Rezerwa1:7Silesia Godulawięcej»
(26-03-2017 11:15)
EESA11:3MGwięcej»
(26-03-2017 10:00)
2 Liga:
CHzP0:0Zmarnowanewięcej»
(25-03-2017 18:45)
Dam Pack2:0Dabexwięcej»
(25-03-2017 17:30)
Team Jack2:3HHTwięcej»
(25-03-2017 16:15)
Best Poland3:11Matikwięcej»
(25-03-2017 15:00)