Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2014



Najlepsi strzelcy

1 Liga
Sobiech
Dariusz Sobiech
(Zygzak)
44
2 Liga
Pietrowski
Karol Pietrowski
(Rezerwa)
36

Aktualności

Uroczyste zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

14-10-2014 9:58 | Arek

logo

W tym roku zakończenie sezonu odbędzie się 26.10.2014r. o godzinie 17:00...
Komentarzy: 0 | Więcej »

OAKM za burtą...

09-10-2014 13:54 | Arek

logo

 3 walkower drużyny OAKM skutkuje wykluczeniem zespołu z dalszych rozgrywek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okienko transferowe i problemy z pocztą...

04-09-2014 10:44 | Arek

logo

Rozpoczynamy II rundę Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!Film i podsumowanie...

30-06-2014 8:36 | Arek

logo

Zobacz wideorelację z turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Typowanie wyników MŚ 2014!

09-06-2014 12:09 | Arek

logo

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Mistrzostw Świata w Brazylii...
Komentarzy: 0 | Więcej »

SFN - komplet drużyn!

30-05-2014 13:31 | Arek

SFN - komplet drużyn!

Zakończyły się zgłoszenia do Silesian Football Night III
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkower dla Esencji Smaku

30-05-2014 13:26 | Arek

logo

Esencja Smaku ukarana walkowerem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice wygrywa w V GTW Cała Naprzód CUP!

28-05-2014 8:12 | Arek

ZZRG Bielszowice wygrywa w V GTW Cała Naprzód CUP!

ZZRG Bielszowice i AKS Grzybowice najlepsze w turnieju!
Komentarzy: 0 | Więcej »

SFN - dodatkowe miejsca!

21-05-2014 10:33 | Arek

logo

Poszerzamy listę zgłoszeń do 16!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night! Lista zamknięta!

16-05-2014 11:48 | Arek

logo

Zakończyły się zgłoszenia do SFN 2014r...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Starsze aktualności: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
2 Liga - o awans:
PRU3:5AKS Grzybowicewięcej»
(19-10-2014 13:45)
Rezerwa6:0Zmarnowanewięcej»
(19-10-2014 12:30)
Holiday9:3Sznapswięcej»
(19-10-2014 11:15)
KWK Pokój5:5MGwięcej»
(19-10-2014 10:00)
2 Liga - o utrzymanie:
Bar Karolinka2:6HHTwięcej»
(19-10-2014 18:45)
Madej&Wróbel9:3TGSwięcej»
(19-10-2014 17:30)
No Name4:4Wojakwięcej»
(19-10-2014 16:15)
Dabex3:0Osiedlowawięcej»
(19-10-2014 15:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Silesia2:3Staruszkiwięcej»
(18-10-2014 18:45)
Anteo1:2The Blueswięcej»
(18-10-2014 17:30)
Esencja3:0Ryndorfwięcej»
(18-10-2014 16:15)
Arrebol4:1Tele-Komwięcej»
(18-10-2014 15:00)