Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Sezon 2018 - ważne informacje!

22-02-2018 9:59 | Arek

logo

Informujemy, że zakończyły się zgłoszenia do sezonu 2018 Ligi Rudzkich Orlików. Termin spotkania organizacyjnego wyznaczony został na 27.02.2018r. Zapraszamy przedstawicieli druzyn na godzinę 17:00 na Halę MOSiR przy ul. Hallera 16b. Na spotkaniu omówione zostaną najistotniejsze sprawy organizacyjne LRO. Planowany start ligi natomiast przypada na 10.03.2018r. (data moze ulec zmianie w zalezności od warunków pogodowych oraz spraw organizacyjnych). Do spotkania organizacyjnego nalezy równiez dokonać wpłaty za udział w rozgrywkach (dane do przelewu znajdują się w zakładce "regulamin")

Zgłoszone drużyny do sezonu 2018:

Lambda Lambda lambda

AWIR
SlonskiDizajn.pl
FC Pub Pod Łososiem
ZZ Kadra Bielszowice
Matik

Makrogeo
Wojak Godula
FC Bar Karolinka
Rezerwa
NSZZ Powen
The Blues Ruda Śląska
Los Blancos
Dam Pack
Ekspert
Madej Wróbel
CHzP
No Name
EESA
HHT
BKS Pordzika
Team Jack
FC Kaufhaus
RST Team
Ultimate Team
Truskawka na torcie

 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Kolejka 7
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)