Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Zgłoszenia do SFN - ostatni dzwonek!

26-04-2016 10:08 |

logo

Ostatnie miejsca na Silesian Football Night!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia drużyn do SFN trwają...

21-04-2016 8:48 |

logo

Kolejne drużyny nadsyłają zgłoszenia do Silesian Football Night...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia

15-04-2016 8:31 |

logo

Kary za niesportowe zachowanie...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

13-04-2016 12:16 |

Silesian Football Night

Rusza kolejna edycja SFN...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu!

13-04-2016 10:19 |

logo

Zmiana kolejki IX i X ...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sprostowanie

16-02-2016 13:07 |

logo

W sezonie 2016 udział weźmie 31 zespołów!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po zebraniu kapitanów...

11-02-2016 14:13 |

logo

Zmiany w regulaminie...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne

05-02-2016 9:55 |

logo

Obowiązkowe zebranie organizacyjne odbędzie się w nadchodząca środe...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwsze zgłoszenia...

22-01-2016 12:17 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszają zapisy do LRO!

08-01-2016 11:14 |

Ruszają zapisy do LRO!

Sprawdź jak zapisać drużynę do rozgrywek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)