Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Silesian Football Night 2015!

03-06-2015 14:05 |

Silesian Football Night 2015!

Harmonogram imprezy...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015!

25-05-2015 11:49 |

logo

Zapisy zakończone!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015

12-05-2015 9:42 |

logo

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym turnieju piłkarskim...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkower dla Silesii Goduli

12-05-2015 9:35 |

logo

Kara dla drużyny za udział w rozgrywkach zrzeszonego zawodnika...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd LRO!

11-05-2015 10:50 |

Mecz Gwiazd LRO!

Północ wygrwa z Południem 3:1
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd LRO! Oficjalne składy!

21-04-2015 10:54 |

logo

Poznaj zawodników, kórzy wezmą udział w Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 1 | Więcej »

Wykluczenia

21-04-2015 10:32 |

logo

Decyzje organizatorów w sprawie zawodników...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd LRO!

16-04-2015 14:27 |

Mecz Gwiazd LRO!

Zapraszamy na I edycję Meczu Gwiazd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie...

01-04-2015 10:11 |

logo

Kara za niesportowe zachowanie...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy wyniki baraży!

02-03-2015 10:57 |

logo

Spotkania barażowe zakończone!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)