Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Karty zawodników drużyn barażowych!

26-02-2015 15:06 |

Karty zawodników drużyn barażowych!

Karty zawodników do wglądu na orliku...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz...

26-02-2015 13:34 |

logo

Sprawdź terminy najbliższych spotkań...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ostatni dzwonek...

25-02-2015 8:24 |

logo

1 marca baraże, start Ligi Rudzkich Orlików 7 marca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Godzinowa rozpiska baraży!

10-02-2015 11:21 |

logo

Zapoznaj się z harmonogramem baraży...
Komentarzy: 2 | Więcej »

Zebranie organizacyjne zakończone!

06-02-2015 8:35 |

logo

Kapitanowie spotkali się w Hali MOSiR na zebraniu organizacyjnym...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Termin spotkania organizacyjnego!

27-01-2015 10:58 |

logo

Zebranie kapitanów odbędzie się 05.02 (czwartek) w Hali MOSiR przy ul. Hallera 16b. o godzinie 16:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończono zgłoszenia starych drużyn...

27-01-2015 10:34 |

logo

Lista drużyn, które uczestniczyły w Lidze Rudzkich Orlików w sezonie 2014 i wysłały zgłoszenie na sezon 2015...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start zapisów na sezon 2015!

12-01-2015 10:39 |

logo

Zapraszamy do udziału w Lidze Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże rozegrane!

10-11-2014 8:39 |

logo

W miniony weekend rozegrane zostały baraże o awanse i spadki w Lidze Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2014 zakończony!

27-10-2014 14:39 |

logo

Zawodnicy wraz z osobami towarzyszącymi licznie stawili się na zakończeniu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)