Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Spadki i awanse!

22-10-2013 9:24 | Arek

logo

Czyli co dalej po wykluczeniu K2 i Fresh Logistics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Unimark FC zmienia się w Budoserwis FC!

21-10-2013 11:11 | Arek

logo

Zmiana nazwy zespołu w I lidze...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna Fresh Logistics za burtą!

21-10-2013 9:33 | Arek

logo

Trzeci walkower Fresh Logistics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf wraca z Kutna!

24-09-2013 9:17 | Arek

Ryndorf wraca z Kutna!

Projekt Orlik zakończony...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Joker wygrywa SFN 2013!!

24-09-2013 9:14 | Arek

Joker wygrywa SFN 2013!!

Arsenal mistrzem turnieju w Rudzie Śląskiej!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

11-09-2013 10:00 | Arek

logo

Ruszyły zapisy do SFN 2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf mistrzem województwa!

10-09-2013 13:44 | Arek

Ryndorf mistrzem województwa!

Ryndorf wygrywa etap wojewódzki Projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - TERMIN

04-09-2013 12:24 | Arek

logo

Zmiana w terminarzu w związku z Projektem Orlik Polska
Komentarzy: 0 | Więcej »

P.H.U Zygzak najlepsi w Knurowie!

29-08-2013 12:41 | Arek

logo

Liderzy LRO triumfowali w Amator Cup 2013!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mali WIELCY piłkarze!

23-08-2013 11:55 | Arek

logo

Pomóż najmłodszym w budowie boiska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Starsze aktualności: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o mistrzostwo:
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda6:4Wojakwięcej»
(06-10-2019 10:15)
Kolejka 3
2 Liga - o awans:
Team Jack4:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)
2 Liga - o utrzymanie:
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o utrzymanie:
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)