Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Baraże!

22-10-2014 8:51 |

logo

Znamy już terminy baraży!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Uroczyste zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

14-10-2014 9:58 |

logo

W tym roku zakończenie sezonu odbędzie się 26.10.2014r. o godzinie 17:00...
Komentarzy: 0 | Więcej »

OAKM za burtą...

09-10-2014 13:54 |

logo

 3 walkower drużyny OAKM skutkuje wykluczeniem zespołu z dalszych rozgrywek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okienko transferowe i problemy z pocztą...

04-09-2014 10:44 |

logo

Rozpoczynamy II rundę Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!Film i podsumowanie...

30-06-2014 8:36 |

logo

Zobacz wideorelację z turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Typowanie wyników MŚ 2014!

09-06-2014 12:09 |

logo

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Mistrzostw Świata w Brazylii...
Komentarzy: 0 | Więcej »

SFN - komplet drużyn!

30-05-2014 13:31 |

SFN - komplet drużyn!

Zakończyły się zgłoszenia do Silesian Football Night III
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkower dla Esencji Smaku

30-05-2014 13:26 |

logo

Esencja Smaku ukarana walkowerem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice wygrywa w V GTW Cała Naprzód CUP!

28-05-2014 8:12 |

ZZRG Bielszowice wygrywa w V GTW Cała Naprzód CUP!

ZZRG Bielszowice i AKS Grzybowice najlepsze w turnieju!
Komentarzy: 0 | Więcej »

SFN - dodatkowe miejsca!

21-05-2014 10:33 |

logo

Poszerzamy listę zgłoszeń do 16!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 11
Liga:
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)
AWIR1:2Zygzakwięcej»
(15-06-2024 10:00)
No Name3:1ANTEOwięcej»
(15-06-2024 9:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)