Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

3...2...1...STARTUJEMY!

10-03-2014 15:27 |

logo

Prezentujemy terminarz na nadchodzące spotkania...
Komentarzy: 0 | Więcej »

I wszystko jasne! Baraże zakończone...

10-03-2014 7:56 |

logo

Prezentujemy listę drużyn, które dostały się do Ligi Rudzkich Orlików w sezonie 2014r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące baraży!

06-03-2014 8:41 |

logo

Baraże odbędą się 9 marca od godziny 10:00...
Komentarzy: 1 | Więcej »

Turniej przedsezonowy!

28-02-2014 12:59 |

logo

Turniej przedsezonowy odbędzie się 9.03.14r.
Komentarzy: 3 | Więcej »

Mija termin nadsyłania kart drużyny!

27-02-2014 13:20 |

logo

Karty należy wysłać do 28.02.14r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie kapitanów!

25-02-2014 11:11 |

logo

W środę (05.03.2014r.) o godzinie 17:00 w hali MOSiR przy ul. Hallera 16b odbędzie się zebranie kapitanów drużyn zgłoszonych do LRO 2014.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do LRO zakończone!

24-02-2014 8:58 |

logo

Zakończyły się zgłoszenia do Ligi Rudzkich Orlików na sezon 2014...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozpoczynamy zapisy nowych drużyn!

17-02-2014 10:51 |

logo

Zapisy nowych drużyn trwają do 23.02.2014r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2014!

10-02-2014 9:03 |

logo

Lista drużyn, które potwierdziły udział w LRO 2014 !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w regulaminie dotyczące pkt 2

29-01-2014 9:18 |

logo

Zmiana dotyczy punktu 2 regulaminu LRO.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)