Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2020



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Ryndorf mistrzem województwa!

10-09-2013 13:44 | Arek

Ryndorf mistrzem województwa!

Ryndorf wygrywa etap wojewódzki Projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - TERMIN

04-09-2013 12:24 | Arek

logo

Zmiana w terminarzu w związku z Projektem Orlik Polska
Komentarzy: 0 | Więcej »

P.H.U Zygzak najlepsi w Knurowie!

29-08-2013 12:41 | Arek

logo

Liderzy LRO triumfowali w Amator Cup 2013!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mali WIELCY piłkarze!

23-08-2013 11:55 | Arek

logo

Pomóż najmłodszym w budowie boiska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

K2 za burtą...

19-08-2013 13:13 | Arek

logo

Trzeci walkower dla drużyny K2
Komentarzy: 0 | Więcej »

Z ostatniej chwili...

12-08-2013 10:24 | Arek

logo

Projekt Orlik Polska!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nasi górą!

18-06-2013 8:31 | Arek

Nasi górą!

GO 30 Futsal Team zwycięża turniej w Bytomiu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
Zryw Betlejem3:1FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)
MG3:4AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II3:4B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
CallistoShop.pl8:6Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
FC Pub Pod Łososiem4:3CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
Wojak0:2Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
2 Liga:
Team Jack3:2FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
No Name2:8TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Bar Karolinka1:6Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
Los Blancos4:1RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
HHT0:7JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)