Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Komunikat przedsezonowy LRO 2014!

21-01-2014 13:23 |

Komunikat przedsezonowy LRO 2014!

Zgłoś swoją drużyne do Ligi Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże zakończone - wyniki

27-11-2013 8:37 |

logo

Prezentujemy wyniki rozegranych baraży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne zakończenie LRO 2013

18-11-2013 11:37 |

logo

Uroczyście i sportowo...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy baraży!

15-11-2013 11:54 |

logo

Szczegóły dotyczące baraży...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

30-10-2013 12:08 |

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

Przyjdź na zakończenie LRO!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ligi ponownie ubezpieczone

22-10-2013 12:37 | Andrzej

logo

Informujemy, że Ligi MOSiR - Old Boys, RALS, Rudzkie Orliki, oraz RALK od listopada 2013 ponownie zostają objęte ubezpieczeniem NW.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spadki i awanse!

22-10-2013 9:24 |

logo

Czyli co dalej po wykluczeniu K2 i Fresh Logistics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Unimark FC zmienia się w Budoserwis FC!

21-10-2013 11:11 |

logo

Zmiana nazwy zespołu w I lidze...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna Fresh Logistics za burtą!

21-10-2013 9:33 |

logo

Trzeci walkower Fresh Logistics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf wraca z Kutna!

24-09-2013 9:17 |

Ryndorf wraca z Kutna!

Projekt Orlik zakończony...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 13
Liga:
AKF Ślonsk0:3HHTwięcej»
(31-08-2024 13:00)
Kolejka 12
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
ANTEO3:2Zygzakwięcej»
(30-06-2024 12:00)
Fryncita Street5:4Silesia Bullswięcej»
(30-06-2024 11:00)
MK ENVIRO12:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-06-2024 10:00)
HHT2:5Swojskie Konfiturywięcej»
(30-06-2024 9:00)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(29-06-2024 11:00)
No Name1:8B-ce Teamwięcej»
(29-06-2024 10:00)
SPACE STARS5:6RED BULLwięcej»
(29-06-2024 9:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)