Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 |

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nasi górą!

18-06-2013 8:31 |

Nasi górą!

GO 30 Futsal Team zwycięża turniej w Bytomiu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 |

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 |

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 |

logo

Pojawiła się możliwość dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 |

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w Terminarzu!

20-05-2013 14:38 |

logo

Przypominamy o zmianie!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Na orliku coraz lepiej...

20-05-2013 8:43 |

logo

Miniona kolejka pokazała, że razem możemy wszystko!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważne informacje!

15-05-2013 20:31 |

logo

Zmiany, zmiany, zmiany...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)