Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Ruszamy Zapisy Sezon 2021 Liga Rudzkich Orlików

05-02-2021 9:45 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy chętne drużyny do udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Liga Rudzkich Orlików - PODSUMOWANIE sezon 2020!

02-11-2020 16:26 | MaCzO1948

logo

Podsumowanie sezonu 2020 Ligi Rudzkich Orlików.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapraszamy na Spotkanie 18.05.2020

14-05-2020 10:04 | MaCzO1948

logo

Spotkanie dotyczące wznowienia rozgrywek sezonu 2020.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Życzenia wielkanocne...

09-04-2020 11:46 | MaCzO1948

logo

 Z okazji zbliżających ...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozgrywki LRO Zawieszone do Odwołania!!!

25-03-2020 12:35 | MaCzO1948

logo

 O wznowieniu rozgrywek będziemy informować.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozgrywki Ligi Rudzkich Orlików - Zawieszone!

12-03-2020 7:58 | MaCzO1948

logo

 Planowany start LRO przełożony na inny termin.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz Liga Rudzkich Orlików - 2020

10-03-2020 18:28 | MaCzO1948

logo

 Termiarz Ligi Rudzkich Orlików!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

6.03.2020 - Spotkanie Organizacyjne!

05-03-2020 10:29 | MaCzO1948

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie Organizacyjne !

24-02-2020 11:19 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy na spotkanie organizacyjne - sezon 2020.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Startujemy z sezonem 2020!!!

27-01-2020 9:03 | MaCzO1948

logo

 Informujemy,że ruszają zapisy do sezonu 2020!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)