Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Ważna informacja!

10-05-2013 9:20 |

logo

Przeniesienie kolejki, aktualizacja strony...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zaproszenie!

16-04-2013 15:20 |

logo

Drużyna Stowarzyszenie Przyjazna Ruda Śląska, zaprasza...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja przed zbliżającą się kolejką.

12-04-2013 8:20 |

logo

Kara dla zawodnika drużyny TGS.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Aktualizacje na stronie!

02-04-2013 14:00 |

logo

Uzupełnione listy zawodników i inne dane na stronie LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwsza kolejka za nami

25-03-2013 19:48 | Andrzej

Pierwsza kolejka za nami

W miniony weekend rozegrana została pierwsza kolejka Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

22-03-2013 11:35 |

logo

Od 22.03 - 01.04 mail a.chmielewski@mosir.rsl.pl będzie nieaktywny.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz gotowy - ruszamy!

19-03-2013 12:04 |

logo

W nadchodzący weekend rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Termin rozpoczęcia Ligi Rudzkich Orlików!

13-03-2013 13:43 |

logo

Liga rozpocznie się 23 marca...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie kapitanów!

26-02-2013 12:02 |

logo

5.03.2013r. o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie kapitanów druzyn Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy drużyn zakończone!

25-02-2013 10:12 |

logo

22 lutego upłynął termin zgłoszeń do Ligi Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)