Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2020



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

11-10-2018 12:57 | Lukasz

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 | Arek

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

21-05-2018 8:58 | Arek

Silesian Football Night!

 AWIR wraca do domu z pucharem...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

16-05-2018 10:43 | Arek

logo

 Znamy podział grup i harmonogram imprezy!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
Zryw Betlejem3:1FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)
MG3:4AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II3:4B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
CallistoShop.pl8:6Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
FC Pub Pod Łososiem4:3CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
Wojak0:2Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
2 Liga:
Team Jack3:2FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
No Name2:8TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Bar Karolinka1:6Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
Los Blancos4:1RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
HHT0:7JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)