Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Silesian Football Night!

21-05-2018 8:58 |

Silesian Football Night!

 AWIR wraca do domu z pucharem...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

16-05-2018 10:43 |

logo

 Znamy podział grup i harmonogram imprezy!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kreofutbol na SFN!

11-05-2018 14:49 |

Kreofutbol na SFN!

 Piłkarskie zmagania na wyjątkowym turnieju uwieczni firma Kreofutbol!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery...

05-04-2018 12:42 |

logo

 Udział nieuprwnionego zawodnika w drużynie AWIR...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz!

15-03-2018 9:50 |

logo

Sprawdź kto rozegra pierwsze spotkania w LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca rozpoczęcia sezonu!

05-03-2018 13:40 |

logo

Co nowego w LRO?
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2018 - ważne informacje!

22-02-2018 9:59 |

logo

 Prezentujemy listę zgłoszonych drużyn do sezonu 2018 oraz termin spotkania organizacyjnego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Startujemy z sezonem 2018!

30-01-2018 14:02 |

logo

Zgłoś swoją drużynę już dzisiaj!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże!

30-10-2017 9:01 |

logo

Znamy terminy meczów barażowych. Drużyny spotkają się w nadchodzącą sobotę!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

25-10-2017 13:55 |

logo

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)