Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Zmiany w terminarzu

31-08-2015 13:39 | Arek

logo

Zmiany terminów dwóch spotkań z 13.09...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejne walkowery...

07-07-2015 10:56 | Arek

logo

FC Alkusy odpadają z LRO...
Komentarzy: 1 | Więcej »

FC Osiedlowa za burtą...

22-06-2015 8:27 | Arek

logo

Wykluczenie z LRO drużyny FC Osiedlowa...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kto? Lambda Lambda Lambda!

18-06-2015 9:58 | Arek

Kto? Lambda Lambda Lambda!

Silesian Football Night zakończony!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015!

03-06-2015 14:05 | Arek

Silesian Football Night 2015!

Harmonogram imprezy...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015!

25-05-2015 11:49 | Arek

logo

Zapisy zakończone!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015

12-05-2015 9:42 | Arek

logo

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym turnieju piłkarskim...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkower dla Silesii Goduli

12-05-2015 9:35 | Arek

logo

Kara dla drużyny za udział w rozgrywkach zrzeszonego zawodnika...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd LRO!

11-05-2015 10:50 | Arek

Mecz Gwiazd LRO!

Północ wygrwa z Południem 3:1
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd LRO! Oficjalne składy!

21-04-2015 10:54 | Arek

logo

Poznaj zawodników, kórzy wezmą udział w Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 1 | Więcej »

Starsze aktualności: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o mistrzostwo:
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda6:4Wojakwięcej»
(06-10-2019 10:15)
Kolejka 3
2 Liga - o awans:
Team Jack4:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)
2 Liga - o utrzymanie:
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o utrzymanie:
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)