Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Zakończenie sezonu LRO

05-10-2016 8:34 |

logo

23 października o godzinie 17:00 e Pink Bowling & Club odbędzie się uroczyste zakończenie Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna!

02-09-2016 9:32 |

logo

Zmiana adresu email do kontaktu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 |

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

14-07-2016 9:48 |

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

Prezentujemy kto zagra w tym roku w Meczu Gwizd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd - zgłoszenia zawodników!

06-07-2016 8:50 |

logo

Do piątku zbieramy zgłoszenia zawodników do Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

04-07-2016 15:12 |

Mecz Gwiazd!

Najlepsi zawodnicy Ligi Rudzkich Orlików zagrają w wyjątkowym spotkaniu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Matik wycofany z rozgrywek...

20-06-2016 9:52 |

logo

Punkt 13 regulaminu LRO bezlitosny dla "Matików"...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 |

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 |

logo

Sprawdź kiedy gra Twoja drużyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 |

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
Liga:
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)