Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2020



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Uroczyste zakończenie sezonu ...

12-10-2015 10:17 | Arek

logo

Zapraszamy do Pink Bowling&Club 25.10.2015r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

3 wakower AKS M&W ...

12-10-2015 9:12 | Arek

logo

Czarna seria LRO - kolejne wykluczenia z Ligi Rudzkich Orlików
Komentarzy: 0 | Więcej »

AKS Grzybowice Zabrze za burtą!

05-10-2015 15:02 | Arek

logo

Kolejne walkowery - Grzybowice żegnają się z LRO.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkower AKS Madej&Wróbel

08-09-2015 8:44 | Arek

logo

Udział nieuprawnionego do gry zawodnika...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu

31-08-2015 13:39 | Arek

logo

Zmiany terminów dwóch spotkań z 13.09...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejne walkowery...

07-07-2015 10:56 | Arek

logo

FC Alkusy odpadają z LRO...
Komentarzy: 1 | Więcej »

FC Osiedlowa za burtą...

22-06-2015 8:27 | Arek

logo

Wykluczenie z LRO drużyny FC Osiedlowa...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kto? Lambda Lambda Lambda!

18-06-2015 9:58 | Arek

Kto? Lambda Lambda Lambda!

Silesian Football Night zakończony!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015!

03-06-2015 14:05 | Arek

Silesian Football Night 2015!

Harmonogram imprezy...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night 2015!

25-05-2015 11:49 | Arek

logo

Zapisy zakończone!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
Zryw Betlejem3:1FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)
MG3:4AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II3:4B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
CallistoShop.pl8:6Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
FC Pub Pod Łososiem4:3CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
Wojak0:2Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
2 Liga:
Team Jack3:2FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
No Name2:8TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Bar Karolinka1:6Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
Los Blancos4:1RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
HHT0:7JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)