Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Podsumowanie Sezonu 2023 - Liga Rudzkich Orlików.

20-11-2023 9:52 | MaCzO1948

logo

      Podsumowanie sezonu 2023 Ligi Rudzkich Orlików. ⚽️🏆🥇🔝

 

Klasyfikacja końcowa :

1. ZZ KADRA BIELSZOWICE

2. AWIR

3. RST TEAM

 

Najlepszy Zawodnik Kamil Andrzejewski - ZZ Kadra Bielszowice

Najlepszy Strzelec Mateusz Majchrzak - ZZ Kadra Bielszowice

Najlepszy Bramkarz Adam Swoboda - JOGA BONITO

 

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików wszystkie chętne drużyny oraz nagrodzone osoby.

 

Zakończenie odbędzie się 09.12.2023r. o godzinie 17:00 w Pub Pod Łososiem.

 

W imieniu swoim oraz organizatorów MOSiR Ruda Śląska podziękowania dla wszystkich drużyn za dostarczone emocje i walkę do ostatniej kolejki w Lidze Rudzkich Orlików w sezonie 2023 oraz za pozostawione serce i zdrowie na boisku.

 

Podziękowania również dla sędziów, którzy nie mieli łatwej pracy i czasem musieli podjąć trudne decyzje.

 

Gratulacje dla zwycięzców ZZ Kadry Bielszowice !!! 🥇⚽️🏆🔝

 

Do zobaczenia w przyszłym roku w sezonie 2024 w podobnym składzie i zapraszamy również nowe drużyny, które chcą występować w Lidze Rudzkich Orlików. 🔥👏🤝🖐


Ściągnij Ściągnij plik

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 13
Liga:
AKF Ślonsk0:3HHTwięcej»
(31-08-2024 13:00)
Kolejka 12
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
ANTEO3:2Zygzakwięcej»
(30-06-2024 12:00)
Fryncita Street5:4Silesia Bullswięcej»
(30-06-2024 11:00)
MK ENVIRO12:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-06-2024 10:00)
HHT2:5Swojskie Konfiturywięcej»
(30-06-2024 9:00)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(29-06-2024 11:00)
No Name1:8B-ce Teamwięcej»
(29-06-2024 10:00)
SPACE STARS5:6RED BULLwięcej»
(29-06-2024 9:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)