Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Sezon 2019 - Zgłoszone drużyny.

25-02-2019 8:36 | Lukasz

logo
Informujemy, że zakończyły się zgłoszenia do sezonu 2019 Ligi Rudzkich Orlików. 
Termin spotkania organizacyjnego wyznaczony został na 05.03.2019r. 
Zapraszamy przedstawicieli drużyn na godzinę 17:00 na Halę MOSiR przy ul. Hallera 16b.  
Planowany start ligi natomiast przypada na 16.03.2019r. (data może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz spraw organizacyjnych).
 
Do dnia spotkania organizacyjnego należy również dokonać wpłaty za udział w rozgrywkach (dane do przelewu znajdują się w zakładce "regulamin").
 
Na spotkaniu wymagane będzie okazanie potwierdzenia płatności za udział w rozgrywkach LRO.
 
Zgłoszone drużyny do sezonu 2019:
 
1. ZZ Kadra Bielszowice
2. FC Pub Pod Łososiem  
3. AwiR
4. Rezerwa
5. NSZZ Powen – B-ce TEAM
6. SlonskiDizajn.pl
7. Wojak Godula
8. The Blues Ruda Śląska
9. PMM Technika Elektroinstalacje.
10. Lambda Lambda Lambda
11. MakroGeo
12. ZZ Kadra Bielszowice II
13. Madej Wróbel
14. Ekspert
15. ChzP
16. Team Jack
17. FC Bar Karolinka
18. No Name
19. RST Team
20. Ultimate Team
21. FC Kaufhaus
22. FC Viking
23. HHT
24. Los Blancos
25. DAM PACK
26. WATAHA ZABRZE
27. ZRYW Betlejem
28. TELE-NAT & MILON

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o mistrzostwo:
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda6:4Wojakwięcej»
(06-10-2019 10:15)
Kolejka 3
2 Liga - o awans:
Team Jack4:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)
2 Liga - o utrzymanie:
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o utrzymanie:
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)