Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(MK ENVIRO)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Krajewski
Michał Krajewski
(ANTEO)
15

Aktualności

Sezon 2019 - Zgłoszone drużyny.

25-02-2019 8:36 | Lukasz

logo
Informujemy, że zakończyły się zgłoszenia do sezonu 2019 Ligi Rudzkich Orlików. 
Termin spotkania organizacyjnego wyznaczony został na 05.03.2019r. 
Zapraszamy przedstawicieli drużyn na godzinę 17:00 na Halę MOSiR przy ul. Hallera 16b.  
Planowany start ligi natomiast przypada na 16.03.2019r. (data może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz spraw organizacyjnych).
 
Do dnia spotkania organizacyjnego należy również dokonać wpłaty za udział w rozgrywkach (dane do przelewu znajdują się w zakładce "regulamin").
 
Na spotkaniu wymagane będzie okazanie potwierdzenia płatności za udział w rozgrywkach LRO.
 
Zgłoszone drużyny do sezonu 2019:
 
1. ZZ Kadra Bielszowice
2. FC Pub Pod Łososiem  
3. AwiR
4. Rezerwa
5. NSZZ Powen – B-ce TEAM
6. SlonskiDizajn.pl
7. Wojak Godula
8. The Blues Ruda Śląska
9. PMM Technika Elektroinstalacje.
10. Lambda Lambda Lambda
11. MakroGeo
12. ZZ Kadra Bielszowice II
13. Madej Wróbel
14. Ekspert
15. ChzP
16. Team Jack
17. FC Bar Karolinka
18. No Name
19. RST Team
20. Ultimate Team
21. FC Kaufhaus
22. FC Viking
23. HHT
24. Los Blancos
25. DAM PACK
26. WATAHA ZABRZE
27. ZRYW Betlejem
28. TELE-NAT & MILON

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)