Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Silesian Football Night!Film i podsumowanie...

30-06-2014 8:36 | Arek

logo

Zobacz wideorelację z turnieju...

165 zawodników, 16 drużyn, 15 godzin grania w piłkę nożną -- Silesian Football Night 2014r.
Kto zjawił się na orliku w Nowym Bytomiu 7 czerwca nie mógł narzekać na nudę. Trzecia edycja SFN rozgrywana była na wzór Mistrzostw Świata, które już niebawem rozpoczną się w Brazylii. Zawodnicy rozpoczęli swoje zmagania o godzinie 9:00 by w okolicach północy wyjaśnić sprawę tego, który zespół jest najlepszy. Od samego rozpoczęcia turnieju zawodników dzielnie wspierali kibice. Na tych którzy przyszli wesprzeć swoje ulubione zespoły czekał szereg atrakcji. O oprawę muzyczną dbali Dj Arass, DJ Cookie oraz Sh Wuu. Ok godziny 14:00 pokazem Zumby roztańczyła publikę J-Alice a przed finałem pokaz żonglerki kontaktowej, nunchaku oraz fire show przygotowała grupa Surja. Losowania nagród, gry i zabawy dla najmłodszych a także konkursy umilały czas przybyłym na orlik w Nowym Bytomiu. Mecze rozgrywane były w czterech grupach. Dwa najlepsze zespoły przechodziły dalej. Faza pucharowa przyniosła wiele emocji i niespodziewanych zwrotów akcji a o tym jak zacięta byłą rywalizacja świadczy fakt, że do wyłonienia najlepszego zespołu potrzebne było rozegranie rzutów karnych. Zespół Anglii (Matik) okazał się finalnie lepszy od Szwajcarii (Byle Co Pograć) i zdobył po raz drugi tytuł Mistrza Silesian Football Night powtarzając sukces z pierwszej edycji. Trzecie miejsce zajął zespół Francji (AKS Madej & Wróbel). W turnieju wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym został Kamil Andrzejewski (ZZRG Bielszowice). Tytuł króla strzelców zgarnął bezkonkurencyjnie Tomasz Jendruś (Byle Co Pograć) a najlepszym bramkarzem okazał się Jarosław Tąder (Matik).
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w stworzeniu tego wydarzenia:
Slonskidizajn.pl
Sport Pub Stawowa
Maxima Sport Zabrze
Grupa Surja
J-Alice Zumba
Wielkie podziękowania należą się również wszystkim kibicom, którzy ten upalny dzień zdecydowali się spędzić właśnie z nami dopingując swoje ulubione zespoły. Gratulacje dla wszystkich drużyn, które podjęły wyzwanie w Silesian Footall Night III. DZIĘKUJEMY!

ZOBACZ FILM! KLIKNIJ!
 

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki