Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo



14.07 (sobota)
10.00 Galaktik Team - Najman Team

11.00 M&M Tools - Torpedo Ruda Śląska

12.00 Pub Alibi - Leśne Rampampaje

13.00 Anteo - TGS

14.00 Fresh Logistic - XXL

15.00 FC Bez Szans - K2

18.00 Zryw Sport Rebel - Unimark FC

19.00 Fryna - Procenty

20.00 FC Kaufhaus - FC Fryna

 

15.07 (niedziela)

10.00 FC Bez Szans - Wojak

11.00 Wystrzałowe Staruszki - Silesia

12.00 Czorne Gwiazdy - Burza

13.00 Galaktik Team - Boys

14.00 Ryndorf - ZZRG

15.00 OKS - Arrebol

16.00 K2 - XXL

17.00 Torpedo Ruda Śląska - FC Kaufhaus

18.00 Zryw Sport Rebel - Najman Team

19.00 HHT - Anteo

 

 

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia!

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 2
2 Liga - o awans:
TELE-NAT & MILON7:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)
Zryw Betlejem2:2Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
2 Liga - o utrzymanie:
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
1 Liga - o mistrzostwo:
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MGwięcej»
(14-09-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
1 Liga - o utrzymanie:
CHzP3:0PMMwięcej»
(14-09-2019 16:30)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
Wojak0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)