Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Grzymkowski
Adam Grzymkowski
(ZZ Kadra Bielszowice II)
37
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Zebranie przedsezonowe!

11-02-2019 12:37 | Lukasz

logo

Termin spotkania organizacyjnego wyznaczony został na 05.03.2019r.
Zapraszamy przedstawicieli drużyn na godzinę 17:00 na Halę MOSiR przy ul. Hallera 16b.

Na spotkaniu omówione zostaną najistotniejsze sprawy organizacyjne LRO.

Prosimy o przygotowanie propozycji ewentualnych zmian do systemu rozgrywek.
Zapewniamy, że wszystkie Państwa propozycje zostaną wysłuchane, rozpatrzone oraz w miarę możliwości wprowadzone.
Planowany start ligi natomiast przypada na 16.03.2019r. (data może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz spraw organizacyjnych).

Do dnia spotkania organizacyjnego należy również dokonać wpłaty za udział w rozgrywkach (dane do przelewu znajdują się w zakładce "regulamin").

Na spotkaniu wymagane będzie okazanie potwierdzenia płatności za udział w rozgrywkach LRO.

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o mistrzostwo:
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda6:4Wojakwięcej»
(06-10-2019 10:15)
Kolejka 3
2 Liga - o awans:
Team Jack4:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)
2 Liga - o utrzymanie:
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o utrzymanie:
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)