Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019Najlepsi zawodnicy

1 Liga - Bramki
Majchrzak
Mateusz Majchrzak
(ZZ Kadra Bielszowice)
38
2 Liga - Bramki
Brak zdjęcia
Paweł Pietroń
(FC Kaufhaus)
29
1 Liga - Asysty
Brak zdjęcia
Damian Miszka
(B-ce Team)
23
2 Liga - Asysty
Przerwa
Krzysztof Przerwa
(ZZ Kadra Bielszowice II)
30

Aktualności

Zmiana Regulaminu Sezon 2019

12-03-2019 9:26 | Kuchcik Jr

logo
Informujemy, że zgodnie z tym co zostało ustalone na spotkaniu organizacyjnym w regulaminie zachodzą następujące zmiany:
- Każda drużyna może 1 raz przełożyć termin spotkania bez uzgodnienia z drużyna przeciwną najpóżniej do środy 3 tygodnie przed planowanym spotkaniem.
 
-  Każda drużyna może 2 razy przełożyć spotkanie, po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i organizatorem (potwierdzenie mailem obu drużyn do organizatora), najpóźniej do środy poprzedzającej mecz.
 
- Zgłoszenia zawodników i transfery wysyłane mailem do organizatora najpóźniej do środy poprzedzającej mecz. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem przez organizatora. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z brakiem zgłoszenia zawodnika. Udział zawodnika niepotwierdzonego będzie równoznaczny z walkowerem.
 
Ponadto informujemy,że do rozgrywek nie została dopuszczona drużyna THE BLUES RUDA ŚLĄSKA (brak terminowej wpłaty wpisowego), w związku z tym w 1 lidze zagra drużyna ChzP, natomiast w 2 lidze grać będzie 13 drużyn.
 
Terminarz najbliższych kolejek będzie dostępny na stronie rozgrywek dziś do godz. 12.00
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 342-33-50 od poniedziałku do piątku od 8.00 - 15.30 lub drogą elektroniczną na adres k.musziol@mosir.rsl.pl

Komentarze

Ta wiadomość nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym w serwisie.

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki