Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2017) - Runda I

2 Liga

Kolejka 1 (2017-03-5)

Dabex-:-FC VIKINGwięcej»
(05-03-2017 10:00)
Matik-:-BKS Pordzikawięcej»
(05-03-2017 11:15)
Team Jack-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(05-03-2017 12:30)
FC Zmarnowane Talenty-:-Los Blancoswięcej»
(05-03-2017 13:45)
No Name-:-CHzPwięcej»
(05-03-2017 15:00)
FC Bar Karolinka-:-Madej Wróbelwięcej»
(05-03-2017 16:15)
Dam Pack-:-NSZZ Powenwięcej»
(05-03-2017 17:30)
HHT-:-Best Polandwięcej»
(05-03-2017 18:45)

Kolejka 2 (2017-03-11)

Best Poland-:-Dabexwięcej»
(11-03-2017 10:00)
Madej Wróbel-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(11-03-2017 11:15)
CHzP-:-Matikwięcej»
(11-03-2017 12:30)
Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(11-03-2017 13:45)
BKS Pordzika-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(11-03-2017 15:00)
NSZZ Powen-:-Los Blancoswięcej»
(11-03-2017 16:15)
FC VIKING-:-No Namewięcej»
(11-03-2017 17:30)
BZ WBK ¦LˇSK-:-HHTwięcej»
(11-03-2017 18:45)

Kolejka 3 (2017-03-19)

HHT-:-Dam Packwięcej»
(19-03-2017 10:00)
FC Zmarnowane Talenty-:-BKS Pordzikawięcej»
(19-03-2017 11:15)
No Name-:-Best Polandwięcej»
(19-03-2017 12:30)
Dabex-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(19-03-2017 13:45)
Los Blancos-:-Madej Wróbelwięcej»
(19-03-2017 15:00)
Matik-:-FC VIKINGwięcej»
(19-03-2017 16:15)
Team Jack-:-NSZZ Powenwięcej»
(19-03-2017 17:30)
FC Bar Karolinka-:-CHzPwięcej»
(19-03-2017 18:45)

Kolejka 4 (2017-03-25)

BZ WBK ¦LˇSK-:-No Namewięcej»
(25-03-2017 10:00)
BKS Pordzika-:-Los Blancoswięcej»
(25-03-2017 11:15)
NSZZ Powen-:-Madej Wróbelwięcej»
(25-03-2017 12:30)
FC VIKING-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(25-03-2017 13:45)
Best Poland-:-Matikwięcej»
(25-03-2017 15:00)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(25-03-2017 16:15)
Dam Pack-:-Dabexwięcej»
(25-03-2017 17:30)
CHzP-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(25-03-2017 18:45)

Kolejka 5 (2017-04-2)

FC Zmarnowane Talenty-:-FC VIKINGwięcej»
(02-04-2017 10:00)
HHT-:-NSZZ Powenwięcej»
(02-04-2017 11:15)
FC Bar Karolinka-:-Best Polandwięcej»
(02-04-2017 12:30)
Matik-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(02-04-2017 13:45)
Madej Wróbel-:-BKS Pordzikawięcej»
(02-04-2017 15:00)
Los Blancos-:-CHzPwięcej»
(02-04-2017 16:15)
Dabex-:-Team Jackwięcej»
(02-04-2017 17:30)
No Name-:-Dam Packwięcej»
(02-04-2017 18:45)

Kolejka 6 (2017-04-8)

NSZZ Powen-:-BKS Pordzikawięcej»
(08-04-2017 10:00)
Team Jack-:-No Namewięcej»
(08-04-2017 11:15)
CHzP-:-Madej Wróbelwięcej»
(08-04-2017 12:30)
HHT-:-Dabexwięcej»
(08-04-2017 13:45)
Dam Pack-:-Matikwięcej»
(08-04-2017 15:00)
FC VIKING-:-Los Blancoswięcej»
(08-04-2017 16:15)
Best Poland-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(08-04-2017 17:30)
BZ WBK ¦LˇSK-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(08-04-2017 18:45)

Kolejka 7 (2017-04-23)

Matik-:-Team Jackwięcej»
(23-04-2017 10:00)
Madej Wróbel-:-FC VIKINGwięcej»
(23-04-2017 11:15)
FC Bar Karolinka-:-Dam Packwięcej»
(23-04-2017 12:30)
BKS Pordzika-:-CHzPwięcej»
(23-04-2017 13:45)
No Name-:-HHTwięcej»
(23-04-2017 15:00)
Los Blancos-:-Best Polandwięcej»
(23-04-2017 16:15)
FC Zmarnowane Talenty-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(23-04-2017 17:30)
Dabex-:-NSZZ Powenwięcej»
(23-04-2017 18:45)

Kolejka 8 (2017-04-30)

FC VIKING-:-BKS Pordzikawięcej»
(30-04-2017 10:00)
Best Poland-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-04-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK-:-Los Blancoswięcej»
(30-04-2017 12:30)
Dabex-:-No Namewięcej»
(30-04-2017 13:45)
Dam Pack-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(30-04-2017 15:00)
HHT-:-Matikwięcej»
(30-04-2017 16:15)
NSZZ Powen-:-CHzPwięcej»
(30-04-2017 17:30)
Team Jack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(30-04-2017 18:45)

Kolejka 9 (2017-05-6)

No Name-:-NSZZ Powenwięcej»
(06-05-2017 10:00)
FC Bar Karolinka-:-HHTwięcej»
(06-05-2017 11:15)
BKS Pordzika-:-Best Polandwięcej»
(06-05-2017 12:30)
CHzP-:-FC VIKINGwięcej»
(06-05-2017 13:45)
Madej Wróbel-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(06-05-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty-:-Team Jackwięcej»
(06-05-2017 16:15)
Matik-:-Dabexwięcej»
(06-05-2017 17:30)
Los Blancos-:-Dam Packwięcej»
(06-05-2017 18:45)

Kolejka 10 (2017-05-14)

Best Poland-:-CHzPwięcej»
(14-05-2017 10:00)
No Name-:-Matikwięcej»
(14-05-2017 11:15)
Dabex-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(14-05-2017 12:30)
BZ WBK ¦LˇSK-:-BKS Pordzikawięcej»
(14-05-2017 13:45)
HHT-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(14-05-2017 15:00)
Dam Pack-:-Madej Wróbelwięcej»
(14-05-2017 16:15)
NSZZ Powen-:-FC VIKINGwięcej»
(14-05-2017 17:30)
Team Jack-:-Los Blancoswięcej»
(14-05-2017 18:45)

Kolejka 11 (2017-05-20)

Los Blancos-:-HHTwięcej»
(20-05-2017 10:00)
Madej Wróbel-:-Team Jackwięcej»
(20-05-2017 11:15)
FC Bar Karolinka-:-No Namewięcej»
(20-05-2017 12:30)
BKS Pordzika-:-Dam Packwięcej»
(20-05-2017 13:45)
CHzP-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(20-05-2017 15:00)
FC Zmarnowane Talenty-:-Dabexwięcej»
(20-05-2017 16:15)
Matik-:-NSZZ Powenwięcej»
(20-05-2017 17:30)
FC VIKING-:-Best Polandwięcej»
(20-05-2017 18:45)

Kolejka 12 (2017-06-3)

Dam Pack-:-CHzPwięcej»
(03-06-2017 10:00)
Matik-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(03-06-2017 11:15)
BZ WBK ¦LˇSK-:-FC VIKINGwięcej»
(03-06-2017 12:30)
No Name-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(03-06-2017 13:45)
Dabex-:-Los Blancoswięcej»
(03-06-2017 15:00)
Team Jack-:-BKS Pordzikawięcej»
(03-06-2017 16:15)
HHT-:-Madej Wróbelwięcej»
(03-06-2017 17:30)
NSZZ Powen-:-Best Polandwięcej»
(03-06-2017 18:45)

Kolejka 13 (2017-06-11)

FC VIKING-:-Dam Packwięcej»
(11-06-2017 10:00)
Best Poland-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(11-06-2017 11:15)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(11-06-2017 12:30)
CHzP-:-Team Jackwięcej»
(11-06-2017 13:45)
FC Zmarnowane Talenty-:-Matikwięcej»
(11-06-2017 15:00)
FC Bar Karolinka-:-NSZZ Powenwięcej»
(11-06-2017 16:15)
Madej Wróbel-:-Dabexwięcej»
(11-06-2017 17:30)
BKS Pordzika-:-HHTwięcej»
(11-06-2017 18:45)

Kolejka 14 (2017-06-17, 2017-06-24)

FC Bar Karolinka-:-FC Zmarnowane Talentywięcej»
(17-06-2017 10:00)
Dabex-:-BKS Pordzikawięcej»
(17-06-2017 11:15)
Dam Pack-:-Best Polandwięcej»
(17-06-2017 13:45)
HHT-:-CHzPwięcej»
(17-06-2017 15:00)
NSZZ Powen-:-BZ WBK ¦LˇSKwięcej»
(17-06-2017 16:15)
Team Jack-:-FC VIKINGwięcej»
(17-06-2017 17:30)
No Name-:-Madej Wróbelwięcej»
(17-06-2017 18:45)
Matik-:-Los Blancoswięcej»
(24-06-2017 19:45)

Kolejka 15 (2017-06-25)

BZ WBK ¦LˇSK-:-Dam Packwięcej»
(25-06-2017 10:00)
FC Zmarnowane Talenty-:-NSZZ Powenwięcej»
(25-06-2017 11:15)
Best Poland-:-Team Jackwięcej»
(25-06-2017 12:30)
FC VIKING-:-HHTwięcej»
(25-06-2017 13:45)
Madej Wróbel-:-Matikwięcej»
(25-06-2017 15:00)
BKS Pordzika-:-No Namewięcej»
(25-06-2017 16:15)
CHzP-:-Dabexwięcej»
(25-06-2017 17:30)
Los Blancos-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(25-06-2017 18:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 11
1 Liga:
Rezerwa2:4Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)
AWIR1:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
PMM3:4Wojakwięcej»
(23-06-2018 13:45)
Ekspert3:7NSZZ Powenwięcej»
(23-06-2018 12:30)
Matik0:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Lambda3:0The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Kolejka 6
Pub Pod Łososiem2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 17:15)
Kolejka 5
2 Liga:
Bar Karolinka1:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-06-2018 18:00)
Kolejka 10
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
Wojak3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MGwięcej»
(17-06-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)