Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2017) - Runda II

1 Liga - o utrzymanie

Kolejka 1 (2017-09-9)

The Blues Ruda Śląska-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(09-09-2017 15:00)
MakroGeo-:-Rezerwawięcej»
(09-09-2017 16:15)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(09-09-2017 17:30)
Ultimate Team-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-09-2017 18:45)

Kolejka 2 (2017-09-17)

Truskawka Na Torcie-:-Rezerwawięcej»
(17-09-2017 15:00)
Ekspert-:-Ultimate Teamwięcej»
(17-09-2017 16:15)
Lambda Lambda Lambda-:-MakroGeowięcej»
(17-09-2017 17:30)
The Blues Ruda Śląska-:-Wojak Godulawięcej»
(17-09-2017 18:45)

Kolejka 3 (2017-09-23)

Ultimate Team-:-The Blues Ruda Śląskawięcej»
(23-09-2017 15:00)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(23-09-2017 16:15)
MakroGeo-:-Ekspertwięcej»
(23-09-2017 17:30)
Wojak Godula-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(23-09-2017 18:45)

Kolejka 4 (2017-10-1)

Wojak Godula-:-Ultimate Teamwięcej»
(01-10-2017 15:00)
The Blues Ruda Śląska-:-MakroGeowięcej»
(01-10-2017 16:15)
Truskawka Na Torcie-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-10-2017 17:30)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(01-10-2017 18:45)

Kolejka 5 (2017-10-7)

Rezerwa-:-The Blues Ruda Śląskawięcej»
(07-10-2017 11:15)
MakroGeo-:-Wojak Godulawięcej»
(07-10-2017 13:45)
Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(07-10-2017 16:15)
Ultimate Team-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(07-10-2017 18:45)

Kolejka 6 (2017-10-22)

Truskawka Na Torcie-:-Ekspertwięcej»
(22-10-2017 10:00)
The Blues Ruda Śląska-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(22-10-2017 11:15)
Ultimate Team-:-MakroGeowięcej»
(22-10-2017 12:30)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(22-10-2017 13:45)

Kolejka 7 (2017-10-28)

Ekspert-:-The Blues Ruda Śląskawięcej»
(28-10-2017 10:00)
Rezerwa-:-Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2017 11:15)
MakroGeo-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(28-10-2017 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(28-10-2017 13:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 5
2 Liga - o awans:
Madej Wróbel6:4Team Jackwięcej»
(07-10-2018 12:30)
Los Blancos3:4No Namewięcej»
(07-10-2018 11:15)
CHzP3:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
2 Liga - o utrzymanie:
RST Team6:6FC Kaufhauswięcej»
(07-10-2018 16:15)
FC VIKING0:10Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
BKS Pordzika1:7HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
1 Liga - o mistrzostwo:
Rezerwa4:8NSZZ Powenwięcej»
(06-10-2018 15:00)
AWIR1:4Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice6:1Wojakwięcej»
(06-10-2018 10:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda7:10MGwięcej»
(06-10-2018 13:45)
Ekspert8:6The Blues Ruda Śląskawięcej»
(06-10-2018 11:15)
Kolejka 4
1 Liga - o mistrzostwo:
Pub Pod Łososiem6:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(30-09-2018 15:00)