Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2018) - Runda I

Kolejka 1 (2018-03-17)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Rezerwawięcej»
(17-03-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-NSZZ Powenwięcej»
(17-03-2018 11:15)
AWIR-:-Matikwięcej»
(17-03-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
MakroGeo-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-03-2018 16:15)
No Name-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(18-03-2018 10:00)
Ultimate Team-:-RST Teamwięcej»
(18-03-2018 11:15)
Team Jack-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(18-03-2018 12:30)
Los Blancos-:-CHzPwięcej»
(18-03-2018 13:45)
Madej Wróbel-:-BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
FC Bar Karolinka-:-FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
HHT-:-FC Kaufhauswięcej»
(18-03-2018 17:30)

Kolejka 2 (2018-03-24)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-HHTwięcej»
(24-03-2018 10:00)
FC VIKING-:-Los Blancoswięcej»
(24-03-2018 11:15)
FC Kaufhaus-:-Ultimate Teamwięcej»
(24-03-2018 12:30)
RST Team-:-No Namewięcej»
(24-03-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(24-03-2018 15:00)
CHzP-:-Madej Wróbelwięcej»
(24-03-2018 16:15)
Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)
Rezerwa-:-MakroGeowięcej»
(25-03-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-AWIRwięcej»
(25-03-2018 11:15)
NSZZ Powen-:-Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-03-2018 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-03-2018 15:00)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(25-03-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-04-07)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(07-04-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-NSZZ Powenwięcej»
(07-04-2018 11:15)
Wojak Godula-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-04-2018 12:30)
AWIR-:-Rezerwawięcej»
(07-04-2018 13:45)
Matik-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2018 15:00)
MakroGeo-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2018 16:15)
HHT-:-Dam Packwięcej»
(08-04-2018 10:00)
BKS Pordzika-:-CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
Ultimate Team-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-04-2018 12:30)
Madej Wróbel-:-FC VIKINGwięcej»
(08-04-2018 13:45)
No Name-:-FC Kaufhauswięcej»
(08-04-2018 15:00)
FC Bar Karolinka-:-RST Teamwięcej»
(08-04-2018 16:15)
Los Blancos-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(08-04-2018 17:30)

Kolejka 4 (2018-04-14)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-No Namewięcej»
(14-04-2018 10:00)
RST Team-:-Los Blancoswięcej»
(14-04-2018 11:15)
Dam Pack-:-Ultimate Teamwięcej»
(14-04-2018 12:30)
FC Kaufhaus-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(14-04-2018 13:45)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(14-04-2018 15:00)
FC VIKING-:-BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie-:-Madej Wróbelwięcej»
(14-04-2018 17:30)
Rezerwa-:-Matikwięcej»
(15-04-2018 10:00)
Lambda Lambda Lambda-:-AWIRwięcej»
(15-04-2018 11:15)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(15-04-2018 12:30)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(15-04-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
NSZZ Powen-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-04-2018 16:15)

Kolejka 5 (2018-04-21)

ZZ Kadra Bielszowice-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(21-04-2018 10:00)
MakroGeo-:-NSZZ Powenwięcej»
(21-04-2018 11:15)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
SlonskiDizajn.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
Matik-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)
No Name-:-Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
Madej Wróbel-:-RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
Los Blancos-:-FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
CHzP-:-FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Ultimate Team-:-Team Jackwięcej»
(22-04-2018 16:15)
BKS Pordzika-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
FC Bar Karolinka-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-06-2018 18:00)

Kolejka 6 (2018-04-28)

RST Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
Dam Pack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
HHT-:-Ultimate Teamwięcej»
(28-04-2018 12:30)
Team Jack-:-No Namewięcej»
(28-04-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie-:-CHzPwięcej»
(28-04-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Los Blancoswięcej»
(28-04-2018 16:15)
FC Kaufhaus-:-Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2018 17:30)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-MakroGeowięcej»
(29-04-2018 10:00)
Ekspert-:-Matikwięcej»
(29-04-2018 11:15)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(29-04-2018 15:00)
NSZZ Powen-:-AWIRwięcej»
(29-04-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 17:15)

Kolejka 7 (2018-05-12)

AWIR-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Ekspertwięcej»
(12-05-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
Matik-:-NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)
FC VIKING-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
Los Blancos-:-Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
No Name-:-HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
CHzP-:-RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
BKS Pordzika-:-FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
Madej Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
FC Bar Karolinka-:-Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)

Kolejka 8 (2018-05-26)

FC Kaufhaus-:-CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
Dam Pack-:-Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
HHT-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Ultimate Team-:-No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
RST Team-:-FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Team Jack-:-Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-05-2018 10:00)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(27-05-2018 12:30)
NSZZ Powen-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-05-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(27-05-2018 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Matikwięcej»
(27-05-2018 16:15)

Kolejka 9 (2018-06-09)

Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(09-06-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(09-06-2018 11:15)
MakroGeo-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-06-2018 12:30)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Rezerwa-:-NSZZ Powenwięcej»
(09-06-2018 15:00)
Matik-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-06-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie-:-RST Teamwięcej»
(10-06-2018 10:00)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(10-06-2018 11:15)
FC Bar Karolinka-:-Ultimate Teamwięcej»
(10-06-2018 12:30)
FC VIKING-:-FC Kaufhauswięcej»
(10-06-2018 13:45)
BKS Pordzika-:-Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Madej Wróbel-:-Team Jackwięcej»
(10-06-2018 16:15)
Los Blancos-:-HHTwięcej»
(10-06-2018 17:30)

Kolejka 10 (2018-06-16)

Team Jack-:-BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
HHT-:-Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Ultimate Team-:-Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
No Name-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Dam Pack-:-CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
NSZZ Powen-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(17-06-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-06-2018 18:45)

Kolejka 11 (2018-06-23)

Lambda Lambda Lambda-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Matik-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Ekspert-:-NSZZ Powenwięcej»
(23-06-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
Rezerwa-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)
BKS Pordzika-:-HHTwięcej»
(24-06-2018 10:00)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(24-06-2018 11:15)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(24-06-2018 12:30)
Madej Wróbel-:-Ultimate Teamwięcej»
(24-06-2018 13:45)
CHzP-:-Team Jackwięcej»
(24-06-2018 15:00)
Truskawka Na Torcie-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(24-06-2018 16:15)
FC VIKING-:-Dam Packwięcej»
(24-06-2018 17:30)

Kolejka 12 (2018-06-30)

ZZ Kadra Bielszowice II-:-RST Teamwięcej»
(30-06-2018 10:00)
Dam Pack-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(30-06-2018 11:15)
HHT-:-CHzPwięcej»
(30-06-2018 12:30)
No Name-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-06-2018 13:45)
Ultimate Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(30-06-2018 15:00)
Team Jack-:-FC VIKINGwięcej»
(30-06-2018 16:15)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(30-06-2018 17:30)
MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(01-07-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(01-07-2018 11:15)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Ekspertwięcej»
(01-07-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-07-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Matikwięcej»
(01-07-2018 16:15)

Kolejka 13 (2018-07-07)

Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-07-2018 10:00)
Matik-:-MakroGeowięcej»
(07-07-2018 11:15)
NSZZ Powen-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-07-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-07-2018 13:45)
Rezerwa-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-07-2018 15:00)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)
BKS Pordzika-:-No Namewięcej»
(08-07-2018 10:00)
Truskawka Na Torcie-:-Team Jackwięcej»
(08-07-2018 11:15)
CHzP-:-Ultimate Teamwięcej»
(08-07-2018 12:30)
FC VIKING-:-HHTwięcej»
(08-07-2018 13:45)
Madej Wróbel-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(08-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-07-2018 16:15)
RST Team-:-Dam Packwięcej»
(08-07-2018 17:30)
SlonskiDizajn.pl-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-07-2018 18:30)

Kolejka 14 (2018-07-14)

FC Bar Karolinka-:-BKS Pordzikawięcej»
(14-07-2018 10:00)
No Name-:-CHzPwięcej»
(14-07-2018 11:15)
Los Blancos-:-Madej Wróbelwięcej»
(14-07-2018 12:30)
Ultimate Team-:-FC VIKINGwięcej»
(14-07-2018 13:45)
HHT-:-Truskawka Na Torciewięcej»
(14-07-2018 15:00)
Dam Pack-:-FC Kaufhauswięcej»
(14-07-2018 16:15)
Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(14-07-2018 17:30)

Kolejka 15 (2018-07-21)

BKS Pordzika-:-Los Blancoswięcej»
(21-07-2018 10:00)
CHzP-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(21-07-2018 11:15)
FC VIKING-:-No Namewięcej»
(21-07-2018 12:30)
Truskawka Na Torcie-:-Ultimate Teamwięcej»
(21-07-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Dam Packwięcej»
(21-07-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-Team Jackwięcej»
(21-07-2018 16:15)
RST Team-:-HHTwięcej»
(21-07-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 5
2 Liga - o awans:
Madej Wróbel6:4Team Jackwięcej»
(07-10-2018 12:30)
Los Blancos3:4No Namewięcej»
(07-10-2018 11:15)
CHzP3:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
2 Liga - o utrzymanie:
RST Team6:6FC Kaufhauswięcej»
(07-10-2018 16:15)
FC VIKING0:10Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
BKS Pordzika1:7HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
1 Liga - o mistrzostwo:
Rezerwa4:8NSZZ Powenwięcej»
(06-10-2018 15:00)
AWIR1:4Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice6:1Wojakwięcej»
(06-10-2018 10:00)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda7:10MGwięcej»
(06-10-2018 13:45)
Ekspert8:6The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(06-10-2018 11:15)
Kolejka 4
1 Liga - o mistrzostwo:
Pub Pod Łososiem6:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(30-09-2018 15:00)