Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Terminarz Orliki (Sezon 2018) - Runda I

1 Liga

Kolejka 1 (2018-03-17)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Rezerwawięcej»
(17-03-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-NSZZ Powenwięcej»
(17-03-2018 11:15)
AWIR-:-Matikwięcej»
(17-03-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
MakroGeo-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-03-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-03-25)

Rezerwa-:-MakroGeowięcej»
(25-03-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-AWIRwięcej»
(25-03-2018 11:15)
NSZZ Powen-:-Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-03-2018 13:45)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(25-03-2018 15:00)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(25-03-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-04-7)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(07-04-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-NSZZ Powenwięcej»
(07-04-2018 11:15)
Wojak Godula-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-04-2018 12:30)
AWIR-:-Rezerwawięcej»
(07-04-2018 13:45)
Matik-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2018 15:00)
MakroGeo-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2018 16:15)

Kolejka 4 (2018-04-15)

Rezerwa-:-Matikwięcej»
(15-04-2018 10:00)
Lambda Lambda Lambda-:-AWIRwięcej»
(15-04-2018 11:15)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(15-04-2018 12:30)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(15-04-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
NSZZ Powen-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-04-2018 16:15)

Kolejka 5 (2018-04-21)

ZZ Kadra Bielszowice-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(21-04-2018 10:00)
MakroGeo-:-NSZZ Powenwięcej»
(21-04-2018 11:15)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
SlonskiDizajn.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
Matik-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)

Kolejka 6 (2018-04-29)

The Blues Ruda ¦l±ska-:-MakroGeowięcej»
(29-04-2018 10:00)
Ekspert-:-Matikwięcej»
(29-04-2018 11:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-04-2018 12:30)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(29-04-2018 15:00)
NSZZ Powen-:-AWIRwięcej»
(29-04-2018 16:15)

Kolejka 7 (2018-05-12)

AWIR-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(12-05-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Ekspertwięcej»
(12-05-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
Matik-:-NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)

Kolejka 8 (2018-05-27)

SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-05-2018 10:00)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
Ekspert-:-Rezerwawięcej»
(27-05-2018 12:30)
NSZZ Powen-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-05-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(27-05-2018 15:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Matikwięcej»
(27-05-2018 16:15)

Kolejka 9 (2018-06-9)

Lambda Lambda Lambda-:-Ekspertwięcej»
(09-06-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(09-06-2018 11:15)
MakroGeo-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(09-06-2018 12:30)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Rezerwa-:-NSZZ Powenwięcej»
(09-06-2018 15:00)
Matik-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-06-2018 16:15)

Kolejka 10 (2018-06-17)

NSZZ Powen-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(17-06-2018 12:30)
Wojak Godula-:-Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(17-06-2018 15:00)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)

Kolejka 11 (2018-06-23)

Lambda Lambda Lambda-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(23-06-2018 10:00)
Matik-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(23-06-2018 11:15)
Ekspert-:-NSZZ Powenwięcej»
(23-06-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-06-2018 15:00)
Rezerwa-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-06-2018 16:15)

Kolejka 12 (2018-07-1)

MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(01-07-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(01-07-2018 11:15)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska-:-Ekspertwięcej»
(01-07-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(01-07-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Matikwięcej»
(01-07-2018 16:15)

Kolejka 13 (2018-07-7, 2018-07-8)

Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(07-07-2018 10:00)
Matik-:-MakroGeowięcej»
(07-07-2018 11:15)
NSZZ Powen-:-The Blues Ruda ¦l±skawięcej»
(07-07-2018 12:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-07-2018 13:45)
Rezerwa-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-07-2018 15:00)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)
SlonskiDizajn.pl-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-07-2018 18:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
Wojak3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MGwięcej»
(17-06-2018 12:30)
The Blues Ruda ¦l±ska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
NSZZ Powen7:4Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
2 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
No Name4:5Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)