Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2018



Wyniki Orliki (Sezon 2018) - Runda I

2 Liga

Kolejka 10 (2018-06-16)

Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
No Name4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)

Kolejka 9 (2018-06-10)

Truskawka Na Torcie0:3RST Teamwięcej»
(10-06-2018 10:00)
CHzP5:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(10-06-2018 11:15)
FC Bar Karolinka11:1Ultimate Teamwięcej»
(10-06-2018 12:30)
FC VIKING2:3FC Kaufhauswięcej»
(10-06-2018 13:45)
BKS Pordzika4:3Dam Packwięcej»
(10-06-2018 15:00)
Madej Wróbel9:1Team Jackwięcej»
(10-06-2018 16:15)
Los Blancos7:1HHTwięcej»
(10-06-2018 17:30)

Kolejka 8 (2018-05-26)

FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
HHT2:9FC Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)

Kolejka 7 (2018-05-13)

FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
FC Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)

Kolejka 6 (2018-04-28)

RST Team3:6BKS Pordzikawięcej»
(28-04-2018 10:00)
Dam Pack4:5FC Bar Karolinkawięcej»
(28-04-2018 11:15)
HHT2:9Ultimate Teamwięcej»
(28-04-2018 12:30)
Team Jack4:2No Namewięcej»
(28-04-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie1:4CHzPwięcej»
(28-04-2018 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:6Los Blancoswięcej»
(28-04-2018 16:15)
FC Kaufhaus14:3Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2018 17:30)

Kolejka 5 (2018-04-22)

No Name2:3Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
Madej Wróbel2:3RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
Los Blancos7:3FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
CHzP4:3FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Ultimate Team1:6Team Jackwięcej»
(22-04-2018 16:15)
BKS Pordzika3:2Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)

Kolejka 4 (2018-04-14)

ZZ Kadra Bielszowice II0:3No Namewięcej»
(14-04-2018 10:00)
RST Team5:6Los Blancoswięcej»
(14-04-2018 11:15)
Dam Pack9:0Ultimate Teamwięcej»
(14-04-2018 12:30)
FC Kaufhaus3:11FC Bar Karolinkawięcej»
(14-04-2018 13:45)
Team Jack4:2HHTwięcej»
(14-04-2018 15:00)
FC VIKING7:3BKS Pordzikawięcej»
(14-04-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie0:3Madej Wróbelwięcej»
(14-04-2018 17:30)

Kolejka 3 (2018-04-8)

HHT0:2Dam Packwięcej»
(08-04-2018 10:00)
BKS Pordzika2:3CHzPwięcej»
(08-04-2018 11:15)
Ultimate Team2:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-04-2018 12:30)
Madej Wróbel2:6FC VIKINGwięcej»
(08-04-2018 13:45)
No Name5:2FC Kaufhauswięcej»
(08-04-2018 15:00)
FC Bar Karolinka8:2RST Teamwięcej»
(08-04-2018 16:15)
Los Blancos3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(08-04-2018 17:30)

Kolejka 2 (2018-03-24)

ZZ Kadra Bielszowice II10:1HHTwięcej»
(24-03-2018 10:00)
FC VIKING0:3Los Blancoswięcej»
(24-03-2018 11:15)
FC Kaufhaus1:3Ultimate Teamwięcej»
(24-03-2018 12:30)
RST Team0:3No Namewięcej»
(24-03-2018 13:45)
Truskawka Na Torcie0:9FC Bar Karolinkawięcej»
(24-03-2018 15:00)
CHzP1:2Madej Wróbelwięcej»
(24-03-2018 16:15)
Dam Pack3:0Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)

Kolejka 1 (2018-03-18)

No Name4:2Truskawka Na Torciewięcej»
(18-03-2018 10:00)
Ultimate Team2:3RST Teamwięcej»
(18-03-2018 11:15)
Team Jack3:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(18-03-2018 12:30)
Los Blancos6:1CHzPwięcej»
(18-03-2018 13:45)
Madej Wróbel1:4BKS Pordzikawięcej»
(18-03-2018 15:00)
FC Bar Karolinka4:4FC VIKINGwięcej»
(18-03-2018 16:15)
HHT2:3FC Kaufhauswięcej»
(18-03-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl1:4AWIRwięcej»
(17-06-2018 16:15)
Wojak3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1MGwięcej»
(17-06-2018 12:30)
The Blues Ruda Śląska2:4Rezerwawięcej»
(17-06-2018 11:15)
NSZZ Powen7:4Lambdawięcej»
(17-06-2018 10:00)
2 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II12:4FC VIKINGwięcej»
(16-06-2018 17:30)
FC Kaufhaus3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(16-06-2018 16:15)
Dam Pack1:4CHzPwięcej»
(16-06-2018 15:00)
No Name4:5Bar Karolinkawięcej»
(16-06-2018 13:45)
Ultimate Team2:6Los Blancoswięcej»
(16-06-2018 12:30)
HHT2:5Madej Wróbelwięcej»
(16-06-2018 11:15)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)