Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2018): 2 Liga

Bramki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)22,00
2. Michał Wójtowicz (CHzP)22,00
3. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)21,00
4. Michał Krajewski (Bar Karolinka)17,00
5. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)16,00
6. Dariusz Armata (Bar Karolinka)15,00
7. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)15,00
8. Krzysztof Gauza (Los Blancos)13,00
9. Kamil Bogucki (Dam Pack)12,00
10. Kamil Hanejko (No Name)10,00

Asysty

#Zawodnik#
Przerwa1. Krzysztof Przerwa (ZZ Kadra Bielszowice II)17,00
2. Michał Krajewski (Bar Karolinka)12,00
3. Marcin Armata (Bar Karolinka)10,00
4. Dariusz Armata (Bar Karolinka)10,00
5. Łukasz Pająk (Los Blancos)10,00
6. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)10,00
7. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)8,00
8. Tomasz Binkowski (CHzP)7,00
9. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)7,00
10. Łukasz Szeja (Los Blancos)7,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Gazda (Madej Wróbel)2,00
2. Marek Losa (Madej Wróbel)2,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)2,00
4. Wiktor Wilk (BKS Pordzika)2,00
5. Marcin Caus (Ultimate Team)1,00
6. Marek Horowski (Bar Karolinka)1,00
7. Andrzej Nadulski (No Name)1,00
8. Mirosław Olejniczak (Ultimate Team)1,00
9. Łukasz Pilewicz (BKS Pordzika)1,00
10. Adrian Sikora (ZZ Kadra Bielszowice II)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Fojcik1. Adrian Fojcik (Los Blancos)1,00
2. Sebastian Kądziołka (Bar Karolinka)1,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Kolejka 7
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)