Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2018): 2 Liga

Bramki

#Zawodnik#
Grzymkowski1. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)37,00
2. Kamil Bogucki (Dam Pack)33,00
3. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)29,00
4. Michał Krajewski (Bar Karolinka)27,00
5. Michał Wójtowicz (CHzP)27,00
6. Tomasz Pożoga (RST Team)26,00
7. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)25,00
8. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)23,00
9. Łukasz Szeja (Los Blancos)18,00
10. Dariusz Armata (Bar Karolinka)17,00

Asysty

#Zawodnik#
Przerwa1. Krzysztof Przerwa (ZZ Kadra Bielszowice II)30,00
2. Bartłomiej Gąsior (RST Team)16,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)16,00
4. Michał Krajewski (Bar Karolinka)15,00
5. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)14,00
6. Tomasz Pożoga (RST Team)12,00
7. Dawid Pietryga (Dam Pack)11,00
8. Bartosz Zawora (Team Jack)11,00
9. Marcin Armata (Bar Karolinka)10,00
10. Dariusz Armata (Bar Karolinka)10,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Gazda (Madej Wróbel)3,00
2. Marek Losa (Madej Wróbel)2,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)2,00
4. Wiktor Wilk (BKS Pordzika)2,00
5. Kamil Adamiok (FC VIKING)1,00
6. Tomasz Binkowski (CHzP)1,00
7. Marcin Caus (Ultimate Team)1,00
8. Mariusz Gała (Dam Pack)1,00
9. Dominik Heda (RST Team)1,00
10. Marek Horowski (Bar Karolinka)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Fojcik1. Adrian Fojcik (Los Blancos)1,00
2. Sebastian Kądziołka (Bar Karolinka)1,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)1,00
4. Robert Pawlus (CHzP)1,00
5. Krzysztof Szmusz (Madej Wróbel)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)
Kolejka 13
B-ce Team5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)
2 Liga:
Zryw Betlejem3:1Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
FC Kaufhaus3:0Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
FC VIKING0:3Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
RST Team2:3No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:7Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
Wataha Zabrze0:3HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
Kolejka 11
1 Liga:
Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)
Kolejka 13
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Kolejka 12
2 Liga:
Ultimate Team0:3RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
Team Jack3:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)