Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2018) - Runda II

Kolejka 7 (2018-10-27)

Rezerwa4:3Wojak Godulawięcej»
(27-10-2018 10:00)
AWIR10:0SlonskiDizajn.plwięcej»
(27-10-2018 11:15)
B-ce Team2:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(27-10-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II15:7Team Jackwięcej»
(28-10-2018 10:00)
FC Kaufhaus6:9Dam Packwięcej»
(28-10-2018 11:15)
CHzP4:10No Namewięcej»
(28-10-2018 12:30)
RST Team5:0HHTwięcej»
(28-10-2018 13:45)
FC VIKING0:3Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2018 15:00)
Madej Wróbel4:4FC Bar Karolinkawięcej»
(28-10-2018 16:15)
FC Pub Pod Łososiem4:2Wojak Godulawięcej»
(28-10-2018 17:30)

Kolejka 6 (2018-10-20)

FC Bar Karolinka1:4Los Blancoswięcej»
(20-10-2018 10:00)
Team Jack0:3CHzPwięcej»
(20-10-2018 11:15)
Ultimate Team3:0BKS Pordzikawięcej»
(20-10-2018 12:30)
HHT3:0FC VIKINGwięcej»
(20-10-2018 13:45)
No Name3:4Madej Wróbelwięcej»
(20-10-2018 15:00)
Dam Pack6:5RST Teamwięcej»
(20-10-2018 16:15)
Wojak Godula1:8AWIRwięcej»
(21-10-2018 10:00)
SlonskiDizajn.pl1:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(21-10-2018 11:15)
FC Pub Pod Łososiem3:2Rezerwawięcej»
(21-10-2018 12:30)

Kolejka 5 (2018-10-06)

ZZ Kadra Bielszowice6:1Wojak Godulawięcej»
(06-10-2018 10:00)
Ekspert8:6The Blues Ruda Śląskawięcej»
(06-10-2018 11:15)
AWIR1:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda7:10MakroGeowięcej»
(06-10-2018 13:45)
Rezerwa4:8B-ce Teamwięcej»
(06-10-2018 15:00)
CHzP3:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
Los Blancos3:4No Namewięcej»
(07-10-2018 11:15)
Madej Wróbel6:4Team Jackwięcej»
(07-10-2018 12:30)
BKS Pordzika1:7HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
FC VIKING0:10Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
RST Team6:6FC Kaufhauswięcej»
(07-10-2018 16:15)

Kolejka 4 (2018-09-29)

No Name2:5FC Bar Karolinkawięcej»
(29-09-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:4Madej Wróbelwięcej»
(29-09-2018 11:15)
Team Jack7:5Los Blancoswięcej»
(29-09-2018 12:30)
Dam Pack13:4BKS Pordzikawięcej»
(29-09-2018 13:45)
HHT0:3Ultimate Teamwięcej»
(29-09-2018 15:00)
FC Kaufhaus3:0FC VIKINGwięcej»
(29-09-2018 16:15)
B-ce Team3:9AWIRwięcej»
(30-09-2018 10:00)
Wojak Godula3:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-09-2018 11:15)
MakroGeo4:7PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-09-2018 12:30)
The Blues Ruda Śląska7:5Lambda Lambda Lambdawięcej»
(30-09-2018 13:45)
FC Pub Pod Łososiem6:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(30-09-2018 15:00)

Kolejka 3 (2018-09-22)

SlonskiDizajn.pl1:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-09-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje0:3The Blues Ruda Śląskawięcej»
(22-09-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1B-ce Teamwięcej»
(22-09-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda14:2Ekspertwięcej»
(22-09-2018 13:45)
AWIR5:2Rezerwawięcej»
(22-09-2018 15:00)
BKS Pordzika2:4FC Kaufhauswięcej»
(23-09-2018 10:00)
Los Blancos2:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-09-2018 11:15)
Madej Wróbel5:2CHzPwięcej»
(23-09-2018 12:30)
Ultimate Team2:5Dam Packwięcej»
(23-09-2018 13:45)
FC VIKING1:17RST Teamwięcej»
(23-09-2018 15:00)
FC Bar Karolinka3:6Team Jackwięcej»
(23-09-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-09-15)

CHzP4:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2018 10:00)
Dam Pack4:0HHTwięcej»
(15-09-2018 11:15)
FC Kaufhaus3:5Ultimate Teamwięcej»
(15-09-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II4:3FC Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2018 13:45)
Team Jack7:3No Namewięcej»
(15-09-2018 15:00)
RST Team9:0BKS Pordzikawięcej»
(15-09-2018 16:15)
Ekspert3:3PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(16-09-2018 10:00)
The Blues Ruda Śląska4:3MakroGeowięcej»
(16-09-2018 12:30)
Rezerwa1:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(16-09-2018 13:45)
B-ce Team5:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(16-09-2018 16:15)

Kolejka 1 (2018-09-08)

ZZ Kadra Bielszowice3:2AWIRwięcej»
(08-09-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje3:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-09-2018 11:15)
Wojak Godula3:3B-ce Teamwięcej»
(08-09-2018 12:30)
MakroGeo2:8Ekspertwięcej»
(08-09-2018 13:45)
SlonskiDizajn.pl3:5Rezerwawięcej»
(08-09-2018 15:00)
HHT3:3FC Kaufhauswięcej»
(09-09-2018 10:00)
BKS Pordzika3:0FC VIKINGwięcej»
(09-09-2018 11:15)
Los Blancos4:2Madej Wróbelwięcej»
(09-09-2018 12:30)
Ultimate Team4:3RST Teamwięcej»
(09-09-2018 13:45)
No Name1:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(09-09-2018 15:00)
FC Bar Karolinka3:3CHzPwięcej»
(09-09-2018 16:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 1
2 Liga:
Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
Wojak5:10B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
PMM1:1Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
MG4:0Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
AWIR3:3Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)