Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Terminarz Orliki (Sezon 2018) - Runda II

Kolejka 1 (2018-09-08)

MK ENVIRO-:-AWIRwięcej»
(08-09-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Zygzakwięcej»
(08-09-2018 11:15)
Wojak Godula-:-B-ce Teamwięcej»
(08-09-2018 12:30)
MakroGeo-:-Ekspertwięcej»
(08-09-2018 13:45)
CallistoShop.pl-:-Rezerwawięcej»
(08-09-2018 15:00)
HHT-:-FC Kaufhauswięcej»
(09-09-2018 10:00)
BKS Pordzika-:-FC VIKINGwięcej»
(09-09-2018 11:15)
Los Blancos-:-Madej&Wróbelwięcej»
(09-09-2018 12:30)
Ultimate Team-:-RST Teamwięcej»
(09-09-2018 13:45)
No Name-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(09-09-2018 15:00)
ANTEO-:-CHzPwięcej»
(09-09-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-09-15)

CHzP-:-Los Blancoswięcej»
(15-09-2018 10:00)
Dam Pack-:-HHTwięcej»
(15-09-2018 11:15)
FC Kaufhaus-:-Ultimate Teamwięcej»
(15-09-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-ANTEOwięcej»
(15-09-2018 13:45)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu-:-No Namewięcej»
(15-09-2018 15:00)
RST Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(15-09-2018 16:15)
Ekspert-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(16-09-2018 10:00)
The Blues Ruda Śląska-:-MakroGeowięcej»
(16-09-2018 12:30)
Rezerwa-:-MK ENVIROwięcej»
(16-09-2018 13:45)
B-ce Team-:-CallistoShop.plwięcej»
(16-09-2018 16:15)

Kolejka 3 (2018-09-22)

CallistoShop.pl-:-KostKevwięcej»
(22-09-2018 10:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-The Blues Ruda Śląskawięcej»
(22-09-2018 11:15)
MK ENVIRO-:-B-ce Teamwięcej»
(22-09-2018 12:30)
Zygzak-:-Ekspertwięcej»
(22-09-2018 13:45)
AWIR-:-Rezerwawięcej»
(22-09-2018 15:00)
BKS Pordzika-:-FC Kaufhauswięcej»
(23-09-2018 10:00)
Los Blancos-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-09-2018 11:15)
Madej&Wróbel-:-CHzPwięcej»
(23-09-2018 12:30)
Ultimate Team-:-Dam Packwięcej»
(23-09-2018 13:45)
FC VIKING-:-RST Teamwięcej»
(23-09-2018 15:00)
ANTEO-:-WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(23-09-2018 16:15)

Kolejka 4 (2018-09-29)

No Name-:-ANTEOwięcej»
(29-09-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Madej&Wróbelwięcej»
(29-09-2018 11:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu-:-Los Blancoswięcej»
(29-09-2018 12:30)
Dam Pack-:-BKS Pordzikawięcej»
(29-09-2018 13:45)
HHT-:-Ultimate Teamwięcej»
(29-09-2018 15:00)
FC Kaufhaus-:-FC VIKINGwięcej»
(29-09-2018 16:15)
B-ce Team-:-AWIRwięcej»
(30-09-2018 10:00)
Wojak Godula-:-CallistoShop.plwięcej»
(30-09-2018 11:15)
MakroGeo-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(30-09-2018 12:30)
The Blues Ruda Śląska-:-Zygzakwięcej»
(30-09-2018 13:45)
KostKev-:-MK ENVIROwięcej»
(30-09-2018 15:00)

Kolejka 5 (2018-10-06)

MK ENVIRO-:-Wojak Godulawięcej»
(06-10-2018 10:00)
Ekspert-:-The Blues Ruda Śląskawięcej»
(06-10-2018 11:15)
AWIR-:-KostKevwięcej»
(06-10-2018 12:30)
Zygzak-:-MakroGeowięcej»
(06-10-2018 13:45)
Rezerwa-:-B-ce Teamwięcej»
(06-10-2018 15:00)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(07-10-2018 11:15)
Madej&Wróbel-:-WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(07-10-2018 12:30)
BKS Pordzika-:-HHTwięcej»
(07-10-2018 13:45)
FC VIKING-:-Dam Packwięcej»
(07-10-2018 15:00)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(07-10-2018 16:15)

Kolejka 6 (2018-10-20)

ANTEO-:-Los Blancoswięcej»
(20-10-2018 10:00)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu-:-CHzPwięcej»
(20-10-2018 11:15)
Ultimate Team-:-BKS Pordzikawięcej»
(20-10-2018 12:30)
HHT-:-FC VIKINGwięcej»
(20-10-2018 13:45)
No Name-:-Madej&Wróbelwięcej»
(20-10-2018 15:00)
Dam Pack-:-RST Teamwięcej»
(20-10-2018 16:15)
Wojak Godula-:-AWIRwięcej»
(21-10-2018 10:00)
CallistoShop.pl-:-MK ENVIROwięcej»
(21-10-2018 11:15)
KostKev-:-Rezerwawięcej»
(21-10-2018 12:30)

Kolejka 7 (2018-10-27)

Rezerwa-:-Wojak Godulawięcej»
(27-10-2018 10:00)
AWIR-:-CallistoShop.plwięcej»
(27-10-2018 11:15)
B-ce Team-:-KostKevwięcej»
(27-10-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(28-10-2018 10:00)
FC Kaufhaus-:-Dam Packwięcej»
(28-10-2018 11:15)
CHzP-:-No Namewięcej»
(28-10-2018 12:30)
RST Team-:-HHTwięcej»
(28-10-2018 13:45)
FC VIKING-:-Ultimate Teamwięcej»
(28-10-2018 15:00)
Madej&Wróbel-:-ANTEOwięcej»
(28-10-2018 16:15)
KostKev-:-Wojak Godulawięcej»
(28-10-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)