Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2018) - Runda II

2 Liga - o awans

Kolejka 7 (2018-10-28)

ZZ Kadra Bielszowice II15:7Team Jackwięcej»
(28-10-2018 10:00)
CHzP4:10No Namewięcej»
(28-10-2018 12:30)
Madej Wróbel4:4FC Bar Karolinkawięcej»
(28-10-2018 16:15)

Kolejka 6 (2018-10-20)

FC Bar Karolinka1:4Los Blancoswięcej»
(20-10-2018 10:00)
Team Jack0:3CHzPwięcej»
(20-10-2018 11:15)
No Name3:4Madej Wróbelwięcej»
(20-10-2018 15:00)

Kolejka 5 (2018-10-7)

CHzP3:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(07-10-2018 10:00)
Los Blancos3:4No Namewięcej»
(07-10-2018 11:15)
Madej Wróbel6:4Team Jackwięcej»
(07-10-2018 12:30)

Kolejka 4 (2018-09-29)

No Name2:5FC Bar Karolinkawięcej»
(29-09-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:4Madej Wróbelwięcej»
(29-09-2018 11:15)
Team Jack7:5Los Blancoswięcej»
(29-09-2018 12:30)

Kolejka 3 (2018-09-23)

Los Blancos2:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(23-09-2018 11:15)
Madej Wróbel5:2CHzPwięcej»
(23-09-2018 12:30)
FC Bar Karolinka3:6Team Jackwięcej»
(23-09-2018 16:15)

Kolejka 2 (2018-09-15)

CHzP4:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2018 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II4:3FC Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2018 13:45)
Team Jack7:3No Namewięcej»
(15-09-2018 15:00)

Kolejka 1 (2018-09-9)

Los Blancos4:2Madej Wróbelwięcej»
(09-09-2018 12:30)
No Name1:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(09-09-2018 15:00)
FC Bar Karolinka3:3CHzPwięcej»
(09-09-2018 16:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 1
2 Liga:
Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
Wojak5:10B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
PMM1:1Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
MG4:0Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
AWIR3:3Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)