Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2018): 2 Liga - o awans

Bramki

#Zawodnik#
Grzymkowski1. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)37,00
2. Michał Krajewski (Bar Karolinka)27,00
3. Michał Wójtowicz (CHzP)27,00
4. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)23,00
5. Łukasz Szeja (Los Blancos)18,00
6. Dariusz Armata (Bar Karolinka)17,00
7. Arkadiusz Krawczyk (Team Jack)15,00
8. Krzysztof Gauza (Los Blancos)14,00
9. Bartosz Zawora (Team Jack)14,00
10. Rafał Jankowski (ZZ Kadra Bielszowice II)13,00

Asysty

#Zawodnik#
Przerwa1. Krzysztof Przerwa (ZZ Kadra Bielszowice II)30,00
2. Łukasz Pająk (Los Blancos)16,00
3. Michał Krajewski (Bar Karolinka)15,00
4. Bartosz Zawora (Team Jack)11,00
5. Dariusz Armata (Bar Karolinka)10,00
6. Marcin Armata (Bar Karolinka)10,00
7. Adam Grzymkowski (ZZ Kadra Bielszowice II)10,00
8. Arkadiusz Krawczyk (Team Jack)10,00
9. Tomasz Binkowski (CHzP)8,00
10. Dariusz Gaszi (ZZ Kadra Bielszowice II)8,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Tomasz Gazda (Madej Wróbel)3,00
2. Marek Losa (Madej Wróbel)2,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)2,00
4. Tomasz Binkowski (CHzP)1,00
5. Marek Horowski (Bar Karolinka)1,00
6. Andrzej Kaprol (Team Jack)1,00
7. Dawid Kłosek (Madej Wróbel)1,00
8. Andrzej Nadulski (No Name)1,00
9. Robert Pawlus (CHzP)1,00
10. Adrian Sikora (ZZ Kadra Bielszowice II)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Fojcik1. Adrian Fojcik (Los Blancos)1,00
2. Sebastian Kądziołka (Bar Karolinka)1,00
3. Łukasz Pająk (Los Blancos)1,00
4. Robert Pawlus (CHzP)1,00
5. Krzysztof Szmusz (Madej Wróbel)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Kolejka 7
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)