Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2019) - Runda I

Kolejka 5 (2019-04-13)

Lambda Lambda Lambda7:2Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)
MakroGeo4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
FC Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)

Kolejka 4 (2019-04-06)

TELE-NAT & MILON3:3No Namewięcej»
(06-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze1:7Los Blancoswięcej»
(06-04-2019 11:30)
FC Kaufhaus8:3FC VIKINGwięcej»
(06-04-2019 12:45)
Team Jack9:3HHTwięcej»
(06-04-2019 14:00)
Dam Pack3:2Ultimate Teamwięcej»
(06-04-2019 15:15)
Zryw Betlejem4:1FC Bar Karolinkawięcej»
(06-04-2019 16:30)
CHzP2:14AWIRwięcej»
(07-04-2019 10:15)
B-ce Team4:4MakroGeowięcej»
(07-04-2019 11:30)
Wojak Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
Ekspert4:1PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem0:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-04-2019 16:30)
Madej Wróbel3:0Rezerwawięcej»
(07-04-2019 17:45)

Kolejka 3 (2019-03-30)

SlonskiDizajn.pl1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-03-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje4:3Madej Wróbelwięcej»
(30-03-2019 11:30)
MakroGeo4:1CHzPwięcej»
(30-03-2019 12:45)
Wojak Godula1:12ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-03-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice4:1B-ce Teamwięcej»
(30-03-2019 15:15)
Rezerwa4:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(30-03-2019 16:30)
AWIR2:4Ekspertwięcej»
(30-03-2019 17:45)
FC VIKING3:5RST Teamwięcej»
(31-03-2019 10:15)
Ultimate Team2:5TELE-NAT & MILONwięcej»
(31-03-2019 11:30)
HHT4:2Dam Packwięcej»
(31-03-2019 12:45)
No Name0:4Zryw Betlejemwięcej»
(31-03-2019 14:00)
FC Bar Karolinka2:2Wataha Zabrzewięcej»
(31-03-2019 15:15)
Los Blancos7:4FC Kaufhauswięcej»
(31-03-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-03-23)

Dam Pack9:4Team Jackwięcej»
(23-03-2019 10:15)
Wataha Zabrze6:0No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)
RST Team3:5Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
FC Kaufhaus4:7FC Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
Ekspert1:6MakroGeowięcej»
(24-03-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojak Godulawięcej»
(24-03-2019 12:45)
Lambda Lambda Lambda2:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(24-03-2019 14:00)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)

Kolejka 1 (2019-03-16)

SlonskiDizajn.pl3:0CHzPwięcej»
(16-03-2019 10:15)
AWIR3:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)
MakroGeo4:0Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
PMM Technika Elektroinstalacje1:1Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
Wojak Godula5:10B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
Los Blancos4:4FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
No Name2:4FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
HHT2:3Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Ultimate Team1:6Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
FC Bar Karolinka3:1RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
1 Liga:
PMM4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
MG4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
Lambda7:2Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)