Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Terminarz Orliki (Sezon 2019) - Runda I

Kolejka 1 (2019-03-16)

SlonskiDizajn.pl-:-CHzPwięcej»
(16-03-2019 10:15)
AWIR-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)
MakroGeo-:-Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
Wojak Godula-:-B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)
Los Blancos-:-FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
No Name-:-FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Team Jack-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
HHT-:-Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Ultimate Team-:-Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
FC Bar Karolinka-:-RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-03-23)

Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(23-03-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)
RST Team-:-Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
FC Kaufhaus-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
Zryw Betlejem-:-Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
TELE-NAT & MILON-:-HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Madej Wróbel-:-AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(24-03-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(24-03-2019 12:45)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(24-03-2019 14:00)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
B-ce Team-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)

Kolejka 3 (2019-03-30)

SlonskiDizajn.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-03-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Madej Wróbelwięcej»
(30-03-2019 11:30)
MakroGeo-:-CHzPwięcej»
(30-03-2019 12:45)
Wojak Godula-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-03-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-B-ce Teamwięcej»
(30-03-2019 15:15)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(30-03-2019 16:30)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(30-03-2019 17:45)
FC VIKING-:-RST Teamwięcej»
(31-03-2019 10:15)
Ultimate Team-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(31-03-2019 11:30)
HHT-:-Dam Packwięcej»
(31-03-2019 12:45)
No Name-:-Zryw Betlejemwięcej»
(31-03-2019 14:00)
FC Bar Karolinka-:-Wataha Zabrzewięcej»
(31-03-2019 15:15)
Los Blancos-:-FC Kaufhauswięcej»
(31-03-2019 16:30)

Kolejka 4 (2019-04-06)

TELE-NAT & MILON-:-No Namewięcej»
(06-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-Los Blancoswięcej»
(06-04-2019 11:30)
FC Kaufhaus-:-FC VIKINGwięcej»
(06-04-2019 12:45)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(06-04-2019 14:00)
Dam Pack-:-Ultimate Teamwięcej»
(06-04-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(06-04-2019 16:30)
CHzP-:-AWIRwięcej»
(07-04-2019 10:15)
B-ce Team-:-MakroGeowięcej»
(07-04-2019 11:30)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
Ekspert-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-04-2019 16:30)
Madej Wróbel-:-Rezerwawięcej»
(07-04-2019 17:45)

Kolejka 5 (2019-04-13)

Lambda Lambda Lambda-:-Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
Rezerwa-:-Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
AWIR-:-B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
Ultimate Team-:-Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
Los Blancos-:-Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
No Name-:-Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
FC VIKING-:-Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
FC Bar Karolinka-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(16-06-2019 17:45)

Kolejka 6 (2019-04-27)

HHT-:-Ultimate Teamwięcej»
(27-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-RST Teamwięcej»
(27-04-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON-:-Los Blancoswięcej»
(27-04-2019 14:00)
Team Jack-:-No Namewięcej»
(27-04-2019 15:15)
Dam Pack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(27-04-2019 16:30)
Ekspert-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(28-04-2019 10:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(28-04-2019 12:45)
CHzP-:-Rezerwawięcej»
(28-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-04-2019 16:30)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(28-04-2019 17:45)
B-ce Team-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(02-06-2019 17:45)
Zryw Betlejem-:-FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)

Kolejka 7 (2019-05-11)

MakroGeo-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(11-05-2019 11:30)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(11-05-2019 12:45)
Madej Wróbel-:-Ekspertwięcej»
(11-05-2019 14:00)
Lambda Lambda Lambda-:-CHzPwięcej»
(11-05-2019 15:15)
Rezerwa-:-B-ce Teamwięcej»
(11-05-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(11-05-2019 17:45)
Los Blancos-:-Dam Packwięcej»
(12-05-2019 10:15)
FC VIKING-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(12-05-2019 11:30)
No Name-:-HHTwięcej»
(12-05-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)
FC Kaufhaus-:-Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
RST Team-:-Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(02-06-2019 18:45)

Kolejka 8 (2019-05-18)

Team Jack-:-Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Zryw Betlejem-:-FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
Dam Pack-:-FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
HHT-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Wojak Godula-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(19-05-2019 10:15)
B-ce Team-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
CHzP-:-Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem-:-Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(19-05-2019 17:45)
Ultimate Team-:-No Namewięcej»
(01-06-2019 19:00)
SlonskiDizajn.pl-:-AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)

Kolejka 9 (2019-06-01)

Lambda Lambda Lambda-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(01-06-2019 10:15)
MakroGeo-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(01-06-2019 11:30)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-06-2019 12:45)
Ekspert-:-CHzPwięcej»
(01-06-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(01-06-2019 15:15)
Rezerwa-:-Wojak Godulawięcej»
(01-06-2019 16:30)
Madej Wróbel-:-B-ce Teamwięcej»
(01-06-2019 17:45)
FC Kaufhaus-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(02-06-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-Zryw Betlejemwięcej»
(02-06-2019 11:30)
Los Blancos-:-HHTwięcej»
(02-06-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-Ultimate Teamwięcej»
(02-06-2019 14:00)
RST Team-:-Dam Packwięcej»
(02-06-2019 15:15)
FC VIKING-:-Team Jackwięcej»
(23-06-2019 11:30)

Kolejka 10 (2019-06-08)

Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(08-06-2019 10:15)
Dam Pack-:-FC Kaufhauswięcej»
(08-06-2019 12:45)
HHT-:-FC VIKINGwięcej»
(08-06-2019 14:00)
No Name-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(08-06-2019 15:15)
Ultimate Team-:-Los Blancoswięcej»
(08-06-2019 16:30)
MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(09-06-2019 10:15)
B-ce Team-:-Ekspertwięcej»
(09-06-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Madej Wróbelwięcej»
(09-06-2019 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(09-06-2019 14:00)
Wojak Godula-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-06-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl-:-Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
TELE-NAT & MILON-:-Wataha Zabrzewięcej»
(22-06-2019 14:00)

Kolejka 11 (2019-06-15)

Madej Wróbel-:-Wojak Godulawięcej»
(15-06-2019 10:15)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-MakroGeowięcej»
(15-06-2019 12:45)
Rezerwa-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
CHzP-:-B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
FC VIKING-:-Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC Kaufhaus-:-Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
RST Team-:-HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
Wataha Zabrze-:-Dam Packwięcej»
(23-06-2019 12:45)
Lambda Lambda Lambda-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)

Kolejka 12 (2019-06-22)

ZZ Kadra Bielszowice-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-06-2019 17:45)
Dam Pack-:-Zryw Betlejemwięcej»
(22-06-2019 10:15)
HHT-:-FC Kaufhauswięcej»
(22-06-2019 12:45)
No Name-:-FC VIKINGwięcej»
(22-06-2019 15:15)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(22-06-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-CHzPwięcej»
(23-06-2019 10:15)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl-:-Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
MakroGeo-:-Rezerwawięcej»
(23-06-2019 16:30)
AWIR-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(23-06-2019 17:45)
Team Jack-:-Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)
Ultimate Team-:-RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-B-ce Teamwięcej»
(07-07-2019 19:00)

Kolejka 13 (2019-06-29)

PMM Technika Elektroinstalacje-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(29-06-2019 10:15)
Ekspert-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
CHzP-:-Wojak Godulawięcej»
(29-06-2019 12:45)
Rezerwa-:-AWIRwięcej»
(29-06-2019 14:00)
Lambda Lambda Lambda-:-MakroGeowięcej»
(29-06-2019 15:15)
Madej Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-06-2019 17:45)
Wataha Zabrze-:-HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
RST Team-:-No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
FC VIKING-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
FC Kaufhaus-:-Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)
B-ce Team-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-06-2019 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki