Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2019) - Runda I

1 Liga

Kolejka 12 (2019-06-8, 2019-06-23, 2019-07-7)

ZZ Kadra Bielszowice8:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-06-2019 17:45)
FC Pub Pod Łososiem7:3CHzPwięcej»
(23-06-2019 10:15)
Wojak Godula4:3Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl5:3Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
MakroGeo0:3Rezerwawięcej»
(23-06-2019 16:30)
AWIR7:1PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(23-06-2019 17:45)

Kolejka 11 (2019-06-15, 2019-06-30)

Madej Wróbel2:6Wojak Godulawięcej»
(15-06-2019 10:15)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
PMM Technika Elektroinstalacje0:3MakroGeowięcej»
(15-06-2019 12:45)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)

Kolejka 10 (2019-06-9)

MakroGeo2:4AWIRwięcej»
(09-06-2019 10:15)
B-ce Team7:5Ekspertwięcej»
(09-06-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem13:3Madej Wróbelwięcej»
(09-06-2019 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice7:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(09-06-2019 14:00)
Wojak Godula4:6Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-06-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)

Kolejka 9 (2019-06-1)

Lambda Lambda Lambda0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(01-06-2019 10:15)
MakroGeo3:9ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(01-06-2019 11:30)
AWIR2:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-06-2019 12:45)
Ekspert6:8CHzPwięcej»
(01-06-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje4:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(01-06-2019 15:15)
Rezerwa3:4Wojak Godulawięcej»
(01-06-2019 16:30)
Madej Wróbel1:15B-ce Teamwięcej»
(01-06-2019 17:45)

Kolejka 8 (2019-05-19, 2019-06-22)

Wojak Godula3:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(19-05-2019 10:15)
B-ce Team6:6Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice6:3MakroGeowięcej»
(19-05-2019 17:45)
SlonskiDizajn.pl5:12AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)

Kolejka 7 (2019-05-11, 2019-06-2)

MakroGeo5:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(11-05-2019 11:30)
AWIR9:1Wojak Godulawięcej»
(11-05-2019 12:45)
Madej Wróbel0:8Ekspertwięcej»
(11-05-2019 14:00)
Lambda Lambda Lambda3:5CHzPwięcej»
(11-05-2019 15:15)
Rezerwa5:5B-ce Teamwięcej»
(11-05-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje3:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(11-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice6:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(02-06-2019 18:45)

Kolejka 6 (2019-04-28, 2019-06-2)

Ekspert5:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(28-04-2019 10:15)
FC Pub Pod Łososiem6:5AWIRwięcej»
(28-04-2019 12:45)
CHzP7:10Rezerwawięcej»
(28-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II9:3Madej Wróbelwięcej»
(28-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl2:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-04-2019 16:30)
Wojak Godula2:4MakroGeowięcej»
(28-04-2019 17:45)
B-ce Team8:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(02-06-2019 17:45)

Kolejka 5 (2019-04-13, 2019-06-16)

Lambda Lambda Lambda7:2Madej Wróbelwięcej»
(13-04-2019 11:30)
MakroGeo4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
PMM Technika Elektroinstalacje4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojak Godulawięcej»
(16-06-2019 17:45)

Kolejka 4 (2019-04-7)

CHzP2:14AWIRwięcej»
(07-04-2019 10:15)
B-ce Team4:4MakroGeowięcej»
(07-04-2019 11:30)
Wojak Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
Ekspert3:1PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(07-04-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(07-04-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem0:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(07-04-2019 16:30)
Madej Wróbel3:0Rezerwawięcej»
(07-04-2019 17:45)

Kolejka 3 (2019-03-30)

SlonskiDizajn.pl1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-03-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje4:3Madej Wróbelwięcej»
(30-03-2019 11:30)
MakroGeo4:1CHzPwięcej»
(30-03-2019 12:45)
Wojak Godula1:12ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-03-2019 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice4:1B-ce Teamwięcej»
(30-03-2019 15:15)
Rezerwa4:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(30-03-2019 16:30)
AWIR2:4Ekspertwięcej»
(30-03-2019 17:45)

Kolejka 2 (2019-03-24)

Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
Ekspert1:6MakroGeowięcej»
(24-03-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojak Godulawięcej»
(24-03-2019 12:45)
Lambda Lambda Lambda2:2PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(24-03-2019 14:00)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)

Kolejka 1 (2019-03-16)

SlonskiDizajn.pl3:0CHzPwięcej»
(16-03-2019 10:15)
AWIR3:3Lambda Lambda Lambdawięcej»
(16-03-2019 11:30)
MakroGeo4:0Madej Wróbelwięcej»
(16-03-2019 12:45)
PMM Technika Elektroinstalacje1:1Rezerwawięcej»
(16-03-2019 14:00)
Wojak Godula5:10B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(16-03-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem4:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-03-2019 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR7:1PMMwięcej»
(23-06-2019 17:45)
MG0:3Rezerwawięcej»
(23-06-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl5:3Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
Wojak4:3Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem7:3CHzPwięcej»
(23-06-2019 10:15)
Kolejka 11
2 Liga:
Wataha Zabrze4:1Dam Packwięcej»
(23-06-2019 12:45)
Kolejka 9
FC VIKING3:4Team Jackwięcej»
(23-06-2019 11:30)
Kolejka 12
Bar Karolinka5:6Los Blancoswięcej»
(22-06-2019 16:30)
No Name7:2FC VIKINGwięcej»
(22-06-2019 15:15)
HHT2:8FC Kaufhauswięcej»
(22-06-2019 12:45)
Kolejka 10
TELE-NAT & MILON5:1Wataha Zabrzewięcej»
(22-06-2019 14:00)
Kolejka 8
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl5:12AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)