Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Terminarz Orliki (Sezon 2019) - Runda I

2 Liga

Kolejka 1 (2019-03-17)

Los Blancos-:-FC VIKINGwięcej»
(17-03-2019 10:15)
No Name-:-FC Kaufhauswięcej»
(17-03-2019 11:30)
Team Jack-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(17-03-2019 12:45)
HHT-:-Zryw Betlejemwięcej»
(17-03-2019 14:00)
Ultimate Team-:-Wataha Zabrzewięcej»
(17-03-2019 15:15)
FC Bar Karolinka-:-RST Teamwięcej»
(17-03-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-03-23)

Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(23-03-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-No Namewięcej»
(23-03-2019 11:30)
RST Team-:-Los Blancoswięcej»
(23-03-2019 12:45)
FC Kaufhaus-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(23-03-2019 14:00)
Zryw Betlejem-:-Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)
TELE-NAT & MILON-:-HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)

Kolejka 3 (2019-03-31)

FC VIKING-:-RST Teamwięcej»
(31-03-2019 10:15)
Ultimate Team-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(31-03-2019 11:30)
HHT-:-Dam Packwięcej»
(31-03-2019 12:45)
No Name-:-Zryw Betlejemwięcej»
(31-03-2019 14:00)
FC Bar Karolinka-:-Wataha Zabrzewięcej»
(31-03-2019 15:15)
Los Blancos-:-FC Kaufhauswięcej»
(31-03-2019 16:30)

Kolejka 4 (2019-04-6)

TELE-NAT & MILON-:-No Namewięcej»
(06-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-Los Blancoswięcej»
(06-04-2019 11:30)
FC Kaufhaus-:-FC VIKINGwięcej»
(06-04-2019 12:45)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(06-04-2019 14:00)
Dam Pack-:-Ultimate Teamwięcej»
(06-04-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(06-04-2019 16:30)

Kolejka 5 (2019-04-14)

Ultimate Team-:-Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
Los Blancos-:-Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
No Name-:-Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
FC VIKING-:-Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
FC Bar Karolinka-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)

Kolejka 6 (2019-04-27, 2019-06-9)

HHT-:-Ultimate Teamwięcej»
(27-04-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-RST Teamwięcej»
(27-04-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON-:-Los Blancoswięcej»
(27-04-2019 14:00)
Team Jack-:-No Namewięcej»
(27-04-2019 15:15)
Dam Pack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(27-04-2019 16:30)
Zryw Betlejem-:-FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)

Kolejka 7 (2019-05-12)

Los Blancos-:-Dam Packwięcej»
(12-05-2019 10:15)
FC VIKING-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(12-05-2019 11:30)
No Name-:-HHTwięcej»
(12-05-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)
FC Kaufhaus-:-Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
RST Team-:-Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)

Kolejka 8 (2019-05-18, 2019-06-1)

Team Jack-:-Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Zryw Betlejem-:-FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
Dam Pack-:-FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
HHT-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Ultimate Team-:-No Namewięcej»
(01-06-2019 19:00)

Kolejka 9 (2019-06-2, 2019-06-23)

FC Kaufhaus-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(02-06-2019 10:15)
Wataha Zabrze-:-Zryw Betlejemwięcej»
(02-06-2019 11:30)
Los Blancos-:-HHTwięcej»
(02-06-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-Ultimate Teamwięcej»
(02-06-2019 14:00)
RST Team-:-Dam Packwięcej»
(02-06-2019 15:15)
FC VIKING-:-Team Jackwięcej»
(23-06-2019 11:30)

Kolejka 10 (2019-06-8, 2019-06-22)

Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(08-06-2019 10:15)
Dam Pack-:-FC Kaufhauswięcej»
(08-06-2019 12:45)
HHT-:-FC VIKINGwięcej»
(08-06-2019 14:00)
No Name-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(08-06-2019 15:15)
Ultimate Team-:-Los Blancoswięcej»
(08-06-2019 16:30)
TELE-NAT & MILON-:-Wataha Zabrzewięcej»
(22-06-2019 14:00)

Kolejka 11 (2019-06-16, 2019-06-23)

FC VIKING-:-Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC Kaufhaus-:-Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
RST Team-:-HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
Wataha Zabrze-:-Dam Packwięcej»
(23-06-2019 12:45)

Kolejka 12 (2019-06-22, 2019-06-29)

Dam Pack-:-Zryw Betlejemwięcej»
(22-06-2019 10:15)
HHT-:-FC Kaufhauswięcej»
(22-06-2019 12:45)
No Name-:-FC VIKINGwięcej»
(22-06-2019 15:15)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(22-06-2019 16:30)
Team Jack-:-Wataha Zabrzewięcej»
(29-06-2019 16:30)
Ultimate Team-:-RST Teamwięcej»
(29-06-2019 19:00)

Kolejka 13 (2019-06-30)

Wataha Zabrze-:-HHTwięcej»
(30-06-2019 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-Dam Packwięcej»
(30-06-2019 11:30)
RST Team-:-No Namewięcej»
(30-06-2019 12:45)
FC VIKING-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(30-06-2019 14:00)
FC Kaufhaus-:-Ultimate Teamwięcej»
(30-06-2019 15:15)
Zryw Betlejem-:-Team Jackwięcej»
(30-06-2019 16:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki