Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2019): 2 Liga

Bramki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Karol Sznapka (FC Kaufhaus)25,00
2. Dawid Szkop (FC Kaufhaus)22,00
3. Kamil Bogucki (Dam Pack)19,00
4. Michał Krajewski (Bar Karolinka)18,00
5. Łukasz Janik (Los Blancos)17,00
6. Patryk Król (Dam Pack)17,00
7. Tomasz Pożoga (RST Team)17,00
8. Łukasz Szymczak (Wataha Zabrze)17,00
9. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)16,00
10. Dawid Pietryga (Dam Pack)15,00

Asysty

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Dawid Pietryga (Dam Pack)17,00
2. Łukasz Szymczak (Wataha Zabrze)16,00
3. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)15,00
4. Krzysztof Traczyk (Wataha Zabrze)15,00
5. Dawid Szkop (FC Kaufhaus)14,00
6. Łukasz Janik (Los Blancos)13,00
7. Michał Krajewski (Bar Karolinka)11,00
8. Dominik Micor (Bar Karolinka)11,00
9. Patryk Złotosz (No Name)11,00
10. Przemysław Janik (Zryw Betlejem)10,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Andrzej Kaprol (Team Jack)3,00
2. Marek Ciesiołkiewicz (Wataha Zabrze)2,00
3. Dorian Rusek (FC VIKING)2,00
4. Łukasz Szrama (Zryw Betlejem)2,00
5. Marcin Armata (Bar Karolinka)1,00
6. Dariusz Armata (Bar Karolinka)1,00
7. Krzysztof Baczyński (HHT)1,00
8. Dawid Balcer (Team Jack)1,00
9. Sebastian Banaś (Zryw Betlejem)1,00
10. Damian Beck (Dam Pack)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Marek Ciesiołkiewicz (Wataha Zabrze)1,00
2. Adrian Fojcik (Los Blancos)1,00
3. Sebastian Wielgosz (Dam Pack)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o mistrzostwo:
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda6:4Wojakwięcej»
(06-10-2019 10:15)
Kolejka 3
2 Liga - o awans:
Team Jack4:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)
2 Liga - o utrzymanie:
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga - o utrzymanie:
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
2 Liga - o awans:
Bar Karolinka3:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)