Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Wyniki Orliki (Sezon 2019) - Runda II

Kolejka 7 (2019-10-26)

Madej Wróbel4:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-10-2019 10:15)
Los Blancos3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2019 11:30)
FC Kaufhaus3:0Team Jackwięcej»
(26-10-2019 12:45)
Zryw Betlejem10:1Dam Packwięcej»
(26-10-2019 14:00)
RST Team1:4FC Bar Karolinkawięcej»
(26-10-2019 15:15)
CHzP2:5Wojak Godulawięcej»
(26-10-2019 16:30)
Lambda Lambda Lambda3:0PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-10-2019 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(27-10-2019 12:45)
Ekspert6:5MakroGeowięcej»
(27-10-2019 14:00)
B-ce Team4:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-10-2019 15:15)

Kolejka 6 (2019-10-19)

MakroGeo0:3AWIRwięcej»
(19-10-2019 10:15)
Wojak Godula6:2Madej Wróbelwięcej»
(19-10-2019 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice11:2Ekspertwięcej»
(19-10-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl3:0Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-10-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem2:3B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
Team Jack1:2RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Dam Pack4:6FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
FC Bar Karolinka4:1Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)

Kolejka 5 (2019-10-05)

FC Kaufhaus2:3Zryw Betlejemwięcej»
(05-10-2019 10:15)
Los Blancos13:1Team Jackwięcej»
(05-10-2019 11:30)
RST Team7:2Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)
Rezerwa0:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
FC Bar Karolinka3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
Madej Wróbel2:3CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Lambda Lambda Lambda6:4Wojak Godulawięcej»
(06-10-2019 10:15)
AWIR2:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
B-ce Team4:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
Ekspert4:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)

Kolejka 4 (2019-09-28)

SlonskiDizajn.pl3:0PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(28-09-2019 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice II8:5Ekspertwięcej»
(28-09-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem0:6AWIRwięcej»
(28-09-2019 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice11:1MakroGeowięcej»
(28-09-2019 14:00)
CHzP4:7Lambda Lambda Lambdawięcej»
(28-09-2019 15:15)
Dam Pack1:5Los Blancoswięcej»
(29-09-2019 10:15)
Zryw Betlejem3:0RST Teamwięcej»
(29-09-2019 12:45)
Team Jack2:2FC Bar Karolinkawięcej»
(29-09-2019 14:00)
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(29-09-2019 15:15)
Wojak Godula3:6Rezerwawięcej»
(20-10-2019 15:15)

Kolejka 3 (2019-09-21)

Los Blancos1:7Zryw Betlejemwięcej»
(21-09-2019 10:15)
RST Team2:5FC Kaufhauswięcej»
(21-09-2019 12:45)
FC VIKING5:2HHTwięcej»
(21-09-2019 14:00)
FC Bar Karolinka6:2Dam Packwięcej»
(21-09-2019 16:30)
MakroGeo2:10FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-09-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje0:3Wojak Godulawięcej»
(22-09-2019 11:30)
Lambda Lambda Lambda0:3Madej Wróbelwięcej»
(22-09-2019 12:45)
Rezerwa8:2CHzPwięcej»
(22-09-2019 14:00)
AWIR14:4ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(22-09-2019 15:15)
Ekspert2:4B-ce Teamwięcej»
(22-09-2019 16:30)
No Name1:1Wataha Zabrzewięcej»
(06-10-2019 15:15)
Team Jack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-10-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-09-14)

B-ce Team4:3AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
FC Pub Pod Łososiem5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II13:2MakroGeowięcej»
(14-09-2019 12:45)
Wojak Godula0:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Madej Wróbel4:3Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
CHzP3:0PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(14-09-2019 16:30)
Dam Pack9:3Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
FC Kaufhaus5:2Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
HHT1:6No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
Zryw Betlejem2:2FC Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
Wataha Zabrze0:3FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)
TELE-NAT & MILON0:3RST Teamwięcej»
(15-09-2019 17:45)

Kolejka 1 (2019-09-07)

No Name5:5FC VIKINGwięcej»
(07-09-2019 10:15)
HHT0:21Wataha Zabrzewięcej»
(07-09-2019 11:30)
Dam Pack3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(07-09-2019 12:45)
FC Bar Karolinka6:2FC Kaufhauswięcej»
(07-09-2019 14:00)
Los Blancos2:3RST Teamwięcej»
(07-09-2019 15:15)
Team Jack1:4Zryw Betlejemwięcej»
(07-09-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl4:3CHzPwięcej»
(08-09-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje0:3Madej Wróbelwięcej»
(08-09-2019 11:30)
Rezerwa4:2Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)
AWIR5:4Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
MakroGeo2:8B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice3:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki