Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2019



Terminarz Orliki (Sezon 2019) - Runda II

Kolejka 1 (2019-09-07)

No Name-:-FC VIKINGwięcej»
(07-09-2019 10:15)
HHT-:-Wataha Zabrzewięcej»
(07-09-2019 11:30)
Dam Pack-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(07-09-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-FC Kaufhauswięcej»
(07-09-2019 14:00)
Los Blancos-:-RST Teamwięcej»
(07-09-2019 15:15)
Team Jack-:-Zryw Betlejemwięcej»
(07-09-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl-:-CHzPwięcej»
(08-09-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Madej Wróbelwięcej»
(08-09-2019 11:30)
Rezerwa-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(08-09-2019 12:45)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(08-09-2019 14:00)
MakroGeo-:-B-ce Teamwięcej»
(08-09-2019 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(08-09-2019 16:30)

Kolejka 2 (2019-09-14)

B-ce Team-:-AWIRwięcej»
(14-09-2019 10:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(14-09-2019 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-MakroGeowięcej»
(14-09-2019 12:45)
Wojak Godula-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
Madej Wróbel-:-Rezerwawięcej»
(14-09-2019 15:15)
CHzP-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(14-09-2019 16:30)
TELE-NAT & MILON-:-RST Teamwięcej»
(15-09-2019 10:15)
Dam Pack-:-Team Jackwięcej»
(15-09-2019 11:30)
FC Kaufhaus-:-Los Blancoswięcej»
(15-09-2019 12:45)
HHT-:-No Namewięcej»
(15-09-2019 14:00)
Zryw Betlejem-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(15-09-2019 15:15)
Wataha Zabrze-:-FC VIKINGwięcej»
(15-09-2019 16:30)

Kolejka 3 (2019-09-21)

Los Blancos-:-Zryw Betlejemwięcej»
(21-09-2019 10:15)
RST Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(21-09-2019 11:30)
No Name-:-Wataha Zabrzewięcej»
(21-09-2019 12:45)
FC VIKING-:-HHTwięcej»
(21-09-2019 14:00)
Team Jack-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-09-2019 15:15)
FC Bar Karolinka-:-Dam Packwięcej»
(21-09-2019 16:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-09-2019 10:15)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Wojak Godulawięcej»
(22-09-2019 11:30)
Lambda Lambda Lambda-:-Madej Wróbelwięcej»
(22-09-2019 12:45)
Rezerwa-:-CHzPwięcej»
(22-09-2019 14:00)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(22-09-2019 15:15)
Ekspert-:-B-ce Teamwięcej»
(22-09-2019 16:30)

Kolejka 4 (2019-09-28)

SlonskiDizajn.pl-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(28-09-2019 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Ekspertwięcej»
(28-09-2019 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(28-09-2019 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(28-09-2019 14:00)
CHzP-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(28-09-2019 15:15)
Wojak Godula-:-Rezerwawięcej»
(28-09-2019 16:30)
Dam Pack-:-Los Blancoswięcej»
(29-09-2019 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-FC Kaufhauswięcej»
(29-09-2019 11:30)
Zryw Betlejem-:-RST Teamwięcej»
(29-09-2019 12:45)
Team Jack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(29-09-2019 14:00)

Kolejka 5 (2019-10-05)

FC Kaufhaus-:-Zryw Betlejemwięcej»
(05-10-2019 10:15)
Los Blancos-:-Team Jackwięcej»
(05-10-2019 11:30)
RST Team-:-Dam Packwięcej»
(05-10-2019 12:45)
Rezerwa-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
FC Bar Karolinka-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-10-2019 15:15)
Madej Wróbel-:-CHzPwięcej»
(05-10-2019 16:30)
Lambda Lambda Lambda-:-Wojak Godulawięcej»
(06-10-2019 10:15)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-10-2019 11:30)
B-ce Team-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-10-2019 12:45)
Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-10-2019 14:00)

Kolejka 6 (2019-10-19)

MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(19-10-2019 10:15)
Wojak Godula-:-Madej Wróbelwięcej»
(19-10-2019 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(19-10-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl-:-Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-10-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje-:-Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-B-ce Teamwięcej»
(19-10-2019 16:30)
Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(20-10-2019 10:15)
Dam Pack-:-FC Kaufhauswięcej»
(20-10-2019 11:30)
TELE-NAT & MILON-:-Zryw Betlejemwięcej»
(20-10-2019 12:45)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(20-10-2019 14:00)

Kolejka 7 (2019-10-26)

Madej Wróbel-:-SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-10-2019 10:15)
Los Blancos-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2019 11:30)
FC Kaufhaus-:-Team Jackwięcej»
(26-10-2019 12:45)
Zryw Betlejem-:-Dam Packwięcej»
(26-10-2019 14:00)
RST Team-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(26-10-2019 15:15)
CHzP-:-Wojak Godulawięcej»
(26-10-2019 16:30)
Lambda Lambda Lambda-:-PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(27-10-2019 10:15)
B-ce Team-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-10-2019 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(27-10-2019 12:45)
Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(27-10-2019 14:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki