Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2020



Wyniki Orliki (Sezon 2020) - Runda I

Kolejka 9 (2020-10-17)

FC KELERIS12:2El Quattrowięcej»
(21-06-2020 10:15)
Wataha Zabrze3:2No Namewięcej»
(21-06-2020 11:30)
TELE-NAT & MILON7:2HHTwięcej»
(21-06-2020 12:45)
JOGA BONITO1:3Team Jackwięcej»
(21-06-2020 14:00)
RST Team1:11FC Bar Karolinkawięcej»
(21-06-2020 15:15)

Kolejka 8 (2020-10-10)

No Name1:0RST Teamwięcej»
(14-06-2020 10:15)
FC Bar Karolinka2:3Los Blancoswięcej»
(14-06-2020 11:30)
HHT2:4Wataha Zabrzewięcej»
(14-06-2020 14:00)
El Quattro1:13JOGA BONITOwięcej»
(14-06-2020 15:15)

Kolejka 6 (2020-07-04)

HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
No Name0:1FC Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
Wojak Godula9:4MakroGeowięcej»
(05-07-2020 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)

Kolejka 7 (2020-06-27)

CHzP2:10B-ce Teamwięcej»
(27-06-2020 11:30)
Ekspert3:5FC Kaufhauswięcej»
(27-06-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice2:1Zryw Betlejemwięcej»
(27-06-2020 14:00)
AWIR6:1Wojak Godulawięcej»
(27-06-2020 15:15)
Madej&Wróbel2:11ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(27-06-2020 16:30)
JOGA BONITO2:6FC KELERISwięcej»
(28-06-2020 10:15)
TELE-NAT & MILON12:1El Quattrowięcej»
(28-06-2020 11:30)
Los Blancos3:5No Namewięcej»
(28-06-2020 12:45)
RST Team2:5HHTwięcej»
(28-06-2020 14:00)
Wataha Zabrze8:0Team Jackwięcej»
(28-06-2020 15:15)
MakroGeo2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)

Kolejka 13 (2020-06-20)

Ekspert7:5MakroGeowięcej»
(20-06-2020 10:15)
B-ce Team2:2CallistoShop.plwięcej»
(20-06-2020 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(20-06-2020 12:45)
FC Kaufhaus4:9Wojak Godulawięcej»
(20-06-2020 14:00)
Madej&Wróbel2:11AWIRwięcej»
(20-06-2020 15:15)
CHzP2:10ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(20-06-2020 16:30)
Lambda - Zygzak7:1Zryw Betlejemwięcej»
(20-06-2020 17:45)

Kolejka 12 (2020-06-13)

AWIR4:2Lambda - Zygzakwięcej»
(13-06-2020 10:15)
Zryw Betlejem4:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-06-2020 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice7:2Ekspertwięcej»
(13-06-2020 12:45)
CallistoShop.pl5:3CHzPwięcej»
(13-06-2020 14:00)
FC Pub Pod Łososiem11:5FC Kaufhauswięcej»
(13-06-2020 15:15)
MakroGeo3:2Madej&Wróbelwięcej»
(14-06-2020 16:30)

Kolejka 11 (2020-06-06)

Lambda - Zygzak6:5MakroGeowięcej»
(06-06-2020 10:15)
Ekspert6:2CallistoShop.plwięcej»
(06-06-2020 11:30)
FC Kaufhaus5:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-06-2020 12:45)
CHzP2:2Wojak Godulawięcej»
(06-06-2020 14:00)
AWIR1:0Zryw Betlejemwięcej»
(06-06-2020 15:15)
B-ce Team3:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-06-2020 16:30)
Madej&Wróbel0:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-06-2020 17:45)
El Quattro1:8Team Jackwięcej»
(07-06-2020 10:15)
JOGA BONITO5:4No Namewięcej»
(07-06-2020 11:30)
FC KELERIS6:2HHTwięcej»
(07-06-2020 12:45)
TELE-NAT & MILON4:0FC Bar Karolinkawięcej»
(07-06-2020 14:00)
Wataha Zabrze0:3Los Blancoswięcej»
(07-06-2020 15:15)

Kolejka 10 (2020-05-30)

HHT0:7JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)
Los Blancos4:1RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
FC Bar Karolinka1:6Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
No Name2:8TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Team Jack3:2FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
Wojak Godula0:2Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
FC Pub Pod Łososiem4:3CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
CallistoShop.pl8:6Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II3:4B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
MakroGeo3:4AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
Zryw Betlejem3:1FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)