Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2020



Terminarz Orliki (Sezon 2020) - Runda I

Kolejka 10 (2020-05-30)

HHT-:-JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)
Los Blancos-:-RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
FC Bar Karolinka-:-Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
No Name-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Team Jack-:-FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
Wojak Godula-:-Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
CallistoShop.pl-:-Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
MakroGeo-:-AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
Zryw Betlejem-:-FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)

Kolejka 11 (2020-06-06)

Lambda - Zygzak-:-MakroGeowięcej»
(06-06-2020 10:15)
Ekspert-:-CallistoShop.plwięcej»
(06-06-2020 11:30)
FC Kaufhaus-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(06-06-2020 12:45)
CHzP-:-Wojak Godulawięcej»
(06-06-2020 14:00)
AWIR-:-Zryw Betlejemwięcej»
(06-06-2020 15:15)
B-ce Team-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(06-06-2020 16:30)
Madej&Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-06-2020 17:45)
El Quattro-:-Team Jackwięcej»
(07-06-2020 10:15)
JOGA BONITO-:-No Namewięcej»
(07-06-2020 11:30)
FC KELERIS-:-HHTwięcej»
(07-06-2020 12:45)
TELE-NAT & MILON-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(07-06-2020 14:00)
Wataha Zabrze-:-Los Blancoswięcej»
(07-06-2020 15:15)

Kolejka 12 (2020-06-12)

AWIR-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(13-06-2020 10:15)
Zryw Betlejem-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-06-2020 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Ekspertwięcej»
(13-06-2020 12:45)
CallistoShop.pl-:-CHzPwięcej»
(13-06-2020 14:00)
FC Pub Pod Łososiem-:-FC Kaufhauswięcej»
(13-06-2020 15:15)
MakroGeo-:-Madej&Wróbelwięcej»
(14-06-2020 16:30)
Wojak Godula-:-B-ce Teamwięcej»
(12-09-2020 17:45)

Kolejka 13 (2020-06-20)

Ekspert-:-MakroGeowięcej»
(20-06-2020 10:15)
B-ce Team-:-CallistoShop.plwięcej»
(20-06-2020 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(20-06-2020 12:45)
FC Kaufhaus-:-Wojak Godulawięcej»
(20-06-2020 14:00)
Madej&Wróbel-:-AWIRwięcej»
(20-06-2020 15:15)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(20-06-2020 16:30)
Lambda - Zygzak-:-Zryw Betlejemwięcej»
(20-06-2020 17:45)

Kolejka 7 (2020-06-27)

CHzP-:-B-ce Teamwięcej»
(27-06-2020 11:30)
Ekspert-:-FC Kaufhauswięcej»
(27-06-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Zryw Betlejemwięcej»
(27-06-2020 14:00)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(27-06-2020 15:15)
Madej&Wróbel-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(27-06-2020 16:30)
JOGA BONITO-:-FC KELERISwięcej»
(28-06-2020 10:15)
TELE-NAT & MILON-:-El Quattrowięcej»
(28-06-2020 11:30)
Los Blancos-:-No Namewięcej»
(28-06-2020 12:45)
RST Team-:-HHTwięcej»
(28-06-2020 14:00)
Wataha Zabrze-:-Team Jackwięcej»
(28-06-2020 15:15)
MakroGeo-:-CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)
Lambda - Zygzak-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)

Kolejka 6 (2020-07-04)

HHT-:-Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
El Quattro-:-Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
FC KELERIS-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
No Name-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
Team Jack-:-RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
CallistoShop.pl-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
Wojak Godula-:-MakroGeowięcej»
(05-07-2020 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
B-ce Team-:-Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
Zryw Betlejem-:-CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
FC Kaufhaus-:-Madej&Wróbelwięcej»
(06-09-2020 17:45)

Kolejka 1 (2020-09-05)

Wojak Godula-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(05-09-2020 10:15)
MakroGeo-:-CHzPwięcej»
(05-09-2020 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Zryw Betlejemwięcej»
(05-09-2020 12:45)
CallistoShop.pl-:-FC Kaufhauswięcej»
(05-09-2020 14:00)
Lambda - Zygzak-:-Madej&Wróbelwięcej»
(05-09-2020 16:30)
RST Team-:-Wataha Zabrzewięcej»
(06-09-2020 10:15)
HHT-:-El Quattrowięcej»
(06-09-2020 11:30)
No Name-:-FC KELERISwięcej»
(06-09-2020 12:45)
Los Blancos-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-09-2020 14:00)
FC Bar Karolinka-:-JOGA BONITOwięcej»
(06-09-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-B-ce Teamwięcej»
(06-09-2020 16:30)
AWIR-:-Ekspertwięcej»
(24-10-2020 11:30)

Kolejka 2 (2020-09-12)

JOGA BONITO-:-Los Blancoswięcej»
(12-09-2020 10:15)
El Quattro-:-No Namewięcej»
(12-09-2020 11:30)
Team Jack-:-HHTwięcej»
(12-09-2020 12:45)
FC KELERIS-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(12-09-2020 14:00)
TELE-NAT & MILON-:-RST Teamwięcej»
(12-09-2020 15:15)
FC Kaufhaus-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(12-09-2020 16:30)
Ekspert-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(13-09-2020 10:15)
CHzP-:-AWIRwięcej»
(13-09-2020 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Wojak Godulawięcej»
(13-09-2020 12:45)
B-ce Team-:-MakroGeowięcej»
(13-09-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-CallistoShop.plwięcej»
(13-09-2020 16:30)
Zryw Betlejem-:-Madej&Wróbelwięcej»
(11-10-2020 12:45)

Kolejka 3 (2020-09-19)

CallistoShop.pl-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(19-09-2020 11:30)
Lambda - Zygzak-:-CHzPwięcej»
(19-09-2020 12:45)
Wojak Godula-:-Zryw Betlejemwięcej»
(19-09-2020 14:00)
MakroGeo-:-FC Kaufhauswięcej»
(19-09-2020 15:15)
AWIR-:-B-ce Teamwięcej»
(19-09-2020 16:30)
No Name-:-Team Jackwięcej»
(20-09-2020 10:15)
RST Team-:-JOGA BONITOwięcej»
(20-09-2020 11:30)
Los Blancos-:-FC KELERISwięcej»
(20-09-2020 12:45)
FC Bar Karolinka-:-El Quattrowięcej»
(20-09-2020 14:00)
Wataha Zabrze-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(20-09-2020 15:15)
Madej&Wróbel-:-Ekspertwięcej»
(20-09-2020 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(11-10-2020 14:00)

Kolejka 4 (2020-09-26)

FC KELERIS-:-RST Teamwięcej»
(26-09-2020 10:15)
JOGA BONITO-:-Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2020 11:30)
El Quattro-:-Los Blancoswięcej»
(26-09-2020 12:45)
HHT-:-No Namewięcej»
(26-09-2020 14:00)
Team Jack-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(26-09-2020 15:15)
B-ce Team-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(26-09-2020 16:30)
Zryw Betlejem-:-Ekspertwięcej»
(27-09-2020 10:15)
FC Kaufhaus-:-AWIRwięcej»
(27-09-2020 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-MakroGeowięcej»
(27-09-2020 12:45)
CHzP-:-Madej&Wróbelwięcej»
(27-09-2020 14:00)
Wojak Godula-:-CallistoShop.plwięcej»
(27-09-2020 15:15)
FC Pub Pod Łososiem-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-09-2020 16:30)

Kolejka 5 (2020-10-03)

Lambda - Zygzak-:-FC Kaufhauswięcej»
(03-10-2020 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-Wojak Godulawięcej»
(03-10-2020 11:30)
CallistoShop.pl-:-Zryw Betlejemwięcej»
(03-10-2020 12:45)
RST Team-:-El Quattrowięcej»
(03-10-2020 14:00)
Madej&Wróbel-:-B-ce Teamwięcej»
(03-10-2020 15:15)
Ekspert-:-CHzPwięcej»
(03-10-2020 16:30)
Los Blancos-:-Team Jackwięcej»
(04-10-2020 11:30)
TELE-NAT & MILON-:-JOGA BONITOwięcej»
(04-10-2020 14:00)
FC Bar Karolinka-:-HHTwięcej»
(04-10-2020 15:15)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(04-10-2020 16:30)
MakroGeo-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(11-10-2020 15:15)
Wataha Zabrze-:-FC KELERISwięcej»
(11-10-2020 16:30)

Kolejka 8 (2020-10-10)

No Name-:-RST Teamwięcej»
(14-06-2020 10:15)
FC Bar Karolinka-:-Los Blancoswięcej»
(14-06-2020 11:30)
HHT-:-Wataha Zabrzewięcej»
(14-06-2020 14:00)
El Quattro-:-JOGA BONITOwięcej»
(14-06-2020 15:15)
Team Jack-:-TELE-NAT & MILONwięcej»
(05-09-2020 17:45)
Zryw Betlejem-:-B-ce Teamwięcej»
(04-10-2020 17:45)
FC Kaufhaus-:-CHzPwięcej»
(10-10-2020 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice-:-MakroGeowięcej»
(10-10-2020 11:30)
FC Pub Pod Łososiem-:-Madej&Wróbelwięcej»
(10-10-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II-:-Ekspertwięcej»
(10-10-2020 16:30)
Wojak Godula-:-Lambda - Zygzakwięcej»
(10-10-2020 17:45)
CallistoShop.pl-:-AWIRwięcej»
(24-10-2020 12:45)

Kolejka 9 (2020-10-17)

FC KELERIS-:-El Quattrowięcej»
(21-06-2020 10:15)
Wataha Zabrze-:-No Namewięcej»
(21-06-2020 11:30)
TELE-NAT & MILON-:-HHTwięcej»
(21-06-2020 12:45)
JOGA BONITO-:-Team Jackwięcej»
(21-06-2020 14:00)
RST Team-:-FC Bar Karolinkawięcej»
(21-06-2020 15:15)
Lambda - Zygzak-:-CallistoShop.plwięcej»
(17-10-2020 10:15)
MakroGeo-:-Zryw Betlejemwięcej»
(17-10-2020 11:30)
Ekspert-:-FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(17-10-2020 12:45)
CHzP-:-ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(17-10-2020 12:45)
Madej&Wróbel-:-Wojak Godulawięcej»
(17-10-2020 14:00)
B-ce Team-:-FC Kaufhauswięcej»
(17-10-2020 15:15)
AWIR-:-ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2020 15:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 9
1 Liga:
AWIR2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(25-10-2020 15:30)
Kolejka 8
CallistoShop.pl2:7AWIRwięcej»
(24-10-2020 12:45)
Kolejka 1
AWIR6:1Ekspertwięcej»
(24-10-2020 11:30)
Kolejka 9
B-ce Team4:4FC Kaufhauswięcej»
(17-10-2020 15:15)
Madej&Wróbel0:3Wojakwięcej»
(17-10-2020 14:00)
Ekspert1:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(17-10-2020 12:45)
CHzP3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(17-10-2020 12:45)
MG6:8Zryw Betlejemwięcej»
(17-10-2020 11:30)
Lambda - Zygzak4:2CallistoShop.plwięcej»
(17-10-2020 10:15)
Kolejka 5
MG2:13FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(11-10-2020 15:15)
2 Liga:
Wataha Zabrze1:1FC KELERISwięcej»
(11-10-2020 16:30)
Kolejka 3
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(11-10-2020 14:00)