Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2021



Wyniki Orliki (Sezon 2021) - Sezon

Kolejka 5 (2021-11-28)

AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
MakroGeo0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-11-2021 11:15)

Kolejka 26 (2021-11-27)

MakroGeo0:3B-ce Teamwięcej»
(27-11-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)

Kolejka 25 (2021-11-20)

TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Ekspert3:0MakroGeowięcej»
(20-11-2021 16:15)

Kolejka 4 (2021-11-14)

TELE-NAT & MILON0:0MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)

Kolejka 24 (2021-11-13)

TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(16-10-2021 12:15)
MakroGeo0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(13-11-2021 10:15)

Kolejka 23 (2021-11-06)

AWIR3:0MakroGeowięcej»
(06-11-2021 15:15)
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)

Kolejka 22 (2021-10-30)

TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
FC KELERIS3:0MakroGeowięcej»
(30-10-2021 11:15)

Kolejka 21 (2021-10-23)

MakroGeo0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-10-2021 10:15)
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)

Kolejka 20 (2021-10-16)

CallistoShop.pl3:0MakroGeowięcej»
(16-10-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem3:7Lambda - Zygzakwięcej»
(16-10-2021 12:15)
Wataha Zabrze9:3FC Kaufhauswięcej»
(16-10-2021 13:15)
Wojak Godula0:6AWIRwięcej»
(16-10-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)
Gwarecka Squad0:0Los Blancoswięcej»
(17-10-2021 10:15)
No Name1:2RST Teamwięcej»
(17-10-2021 11:15)
HHT1:5JOGA BONITOwięcej»
(17-10-2021 12:15)
FC Bar Karolinka7:0CHzPwięcej»
(17-10-2021 13:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu4:1El Quattrowięcej»
(17-10-2021 14:15)
THE LUTA2:1LOS ORLIKOSwięcej»
(17-10-2021 15:15)

Kolejka 19 (2021-10-09)

El Quattro2:5THE LUTAwięcej»
(09-10-2021 10:15)
JOGA BONITO19:0WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(09-10-2021 11:15)
LOS ORLIKOS7:3Gwarecka Squadwięcej»
(09-10-2021 13:15)
RST Team4:0HHTwięcej»
(09-10-2021 14:15)
Los Blancos4:3FC Bar Karolinkawięcej»
(09-10-2021 15:15)
B-ce Team1:2Wataha Zabrzewięcej»
(10-10-2021 10:15)
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
MakroGeo0:3Wojak Godulawięcej»
(10-10-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:4CallistoShop.plwięcej»
(10-10-2021 12:15)
Ekspert3:0Zryw Betlejemwięcej»
(10-10-2021 13:15)
AWIR3:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-10-2021 14:15)
FC Kaufhaus5:11FC KELERISwięcej»
(10-10-2021 15:15)

Kolejka 18 (2021-10-02)

FC Pub Pod Łososiem3:0MakroGeowięcej»
(02-10-2021 10:15)
Wojak Godula1:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(02-10-2021 11:15)
Wataha Zabrze5:0Ekspertwięcej»
(02-10-2021 12:15)
Zryw Betlejem2:3Lambda - Zygzakwięcej»
(02-10-2021 13:15)
FC KELERIS7:3CallistoShop.plwięcej»
(02-10-2021 14:15)
FC Kaufhaus2:6B-ce Teamwięcej»
(02-10-2021 15:15)
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)
HHT4:1CHzPwięcej»
(03-10-2021 10:15)
Gwarecka Squad0:3FC Bar Karolinkawięcej»
(03-10-2021 11:15)
LOS ORLIKOS6:3El Quattrowięcej»
(03-10-2021 12:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu1:6RST Teamwięcej»
(03-10-2021 13:15)
THE LUTA3:5JOGA BONITOwięcej»
(03-10-2021 14:15)
No Name4:3Los Blancoswięcej»
(03-10-2021 15:15)

Kolejka 17 (2021-09-25)

JOGA BONITO7:0LOS ORLIKOSwięcej»
(25-09-2021 10:15)
El Quattro0:3Gwarecka Squadwięcej»
(25-09-2021 11:15)
RST Team5:3THE LUTAwięcej»
(25-09-2021 12:15)
FC Bar Karolinka6:1No Namewięcej»
(25-09-2021 14:15)
CHzP11:0WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(25-09-2021 15:15)
MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Los Blancos5:2HHTwięcej»
(26-09-2021 11:15)
Ekspert8:2FC Kaufhauswięcej»
(26-09-2021 12:15)
CallistoShop.pl6:2Wojak Godulawięcej»
(26-09-2021 13:15)
AWIR3:0Zryw Betlejemwięcej»
(26-09-2021 14:15)
Lambda - Zygzak3:4Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2021 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(26-09-2021 16:15)
B-ce Team3:4FC KELERISwięcej»
(26-09-2021 17:15)

Kolejka 16 (2021-09-18)

FC Kaufhaus1:7Lambda - Zygzakwięcej»
(18-09-2021 10:15)
Zryw Betlejem3:0MakroGeowięcej»
(18-09-2021 11:15)
FC KELERIS4:1Wojak Godulawięcej»
(18-09-2021 12:15)
Wataha Zabrze1:13AWIRwięcej»
(18-09-2021 13:15)
B-ce Team5:1Ekspertwięcej»
(18-09-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(18-09-2021 16:15)
Gwarecka Squad3:6No Namewięcej»
(19-09-2021 10:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu2:7Los Blancoswięcej»
(19-09-2021 11:15)
HHT4:6FC Bar Karolinkawięcej»
(19-09-2021 12:15)
THE LUTA3:3CHzPwięcej»
(19-09-2021 13:15)
LOS ORLIKOS1:5RST Teamwięcej»
(19-09-2021 15:15)
FC Pub Pod Łososiem3:1CallistoShop.plwięcej»
(25-09-2021 16:15)

Kolejka 15 (2021-09-11)

FC Bar Karolinka3:0WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(11-09-2021 10:15)
CHzP0:5LOS ORLIKOSwięcej»
(11-09-2021 11:15)
JOGA BONITO3:0Gwarecka Squadwięcej»
(11-09-2021 12:15)
RST Team9:2El Quattrowięcej»
(11-09-2021 13:15)
Los Blancos6:2THE LUTAwięcej»
(11-09-2021 14:15)
No Name2:1HHTwięcej»
(11-09-2021 15:15)
MakroGeo0:3Wataha Zabrzewięcej»
(11-09-2021 16:15)
Wojak Godula3:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-09-2021 10:15)
AWIR6:3FC Kaufhauswięcej»
(12-09-2021 11:15)
Ekspert3:17FC KELERISwięcej»
(12-09-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Zryw Betlejemwięcej»
(12-09-2021 13:15)
Lambda - Zygzak2:2B-ce Teamwięcej»
(12-09-2021 14:15)
CallistoShop.pl3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(12-09-2021 16:15)

Kolejka 14 (2021-09-04)

Wataha Zabrze0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-09-2021 10:15)
Ekspert0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(04-09-2021 11:15)
B-ce Team3:5AWIRwięcej»
(04-09-2021 12:15)
Zryw Betlejem2:4CallistoShop.plwięcej»
(04-09-2021 13:15)
FC Kaufhaus3:0MakroGeowięcej»
(04-09-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3Wojak Godulawięcej»
(04-09-2021 16:15)
THE LUTA2:1FC Bar Karolinkawięcej»
(05-09-2021 10:15)
JOGA BONITO3:12RST Teamwięcej»
(05-09-2021 11:15)
El Quattro1:1CHzPwięcej»
(05-09-2021 12:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu0:3No Namewięcej»
(05-09-2021 13:15)
LOS ORLIKOS2:7Los Blancoswięcej»
(05-09-2021 14:15)
Gwarecka Squad4:1HHTwięcej»
(05-09-2021 15:15)
FC KELERIS4:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(17-10-2021 16:15)

Kolejka 3 (2021-08-28)

CHzP1:3El Quattrowięcej»
(28-08-2021 10:15)
Los Blancos5:0LOS ORLIKOSwięcej»
(28-08-2021 11:15)
FC Bar Karolinka1:4THE LUTAwięcej»
(28-08-2021 12:15)
HHT0:3Gwarecka Squadwięcej»
(28-08-2021 13:15)
No Name6:3WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(28-08-2021 14:15)
RST Team4:5JOGA BONITOwięcej»
(28-08-2021 15:15)
Wojak Godula6:1FC KELERISwięcej»
(29-08-2021 10:15)
CallistoShop.pl5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(29-08-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(29-08-2021 12:15)
Ekspert1:8B-ce Teamwięcej»
(29-08-2021 13:15)
AWIR4:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-08-2021 14:15)
MakroGeo2:9Zryw Betlejemwięcej»
(29-08-2021 15:15)
Lambda - Zygzak2:1FC Kaufhauswięcej»
(29-08-2021 16:15)

Kolejka 13 (2021-06-26)

CHzP4:7JOGA BONITOwięcej»
(26-06-2021 10:15)
No Name4:3THE LUTAwięcej»
(26-06-2021 11:15)
FC Bar Karolinka4:2LOS ORLIKOSwięcej»
(26-06-2021 12:15)
RST Team3:0Gwarecka Squadwięcej»
(26-06-2021 13:15)
HHT4:2WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(26-06-2021 14:15)
Los Blancos7:2El Quattrowięcej»
(26-06-2021 15:15)
Lambda - Zygzak3:2FC KELERISwięcej»
(27-06-2021 10:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(27-06-2021 11:15)
FC Kaufhaus3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-06-2021 12:15)
Ekspert5:12AWIRwięcej»
(27-06-2021 13:15)
Zryw Betlejem2:1Wojak Godulawięcej»
(27-06-2021 14:15)
B-ce Team1:1MakroGeowięcej»
(27-06-2021 15:15)
Wataha Zabrze10:3CallistoShop.plwięcej»
(03-10-2021 16:15)

Kolejka 12 (2021-06-19)

Wojak Godula2:7Wataha Zabrzewięcej»
(19-06-2021 10:15)
MakroGeo9:10Ekspertwięcej»
(19-06-2021 11:15)
FC Pub Pod Łososiem3:4Zryw Betlejemwięcej»
(19-06-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1B-ce Teamwięcej»
(19-06-2021 13:15)
FC KELERIS3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(19-06-2021 14:15)
CallistoShop.pl3:7FC Kaufhauswięcej»
(19-06-2021 15:15)
LOS ORLIKOS1:0No Namewięcej»
(20-06-2021 10:15)
El Quattro2:6FC Bar Karolinkawięcej»
(20-06-2021 11:15)
THE LUTA3:2HHTwięcej»
(20-06-2021 12:15)
JOGA BONITO0:3Los Blancoswięcej»
(20-06-2021 13:15)
Gwarecka Squad3:3WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(20-06-2021 14:15)
RST Team10:3CHzPwięcej»
(20-06-2021 15:15)
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)

Kolejka 11 (2021-06-12)

THE LUTA3:0WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(12-06-2021 10:15)
CHzP3:5Gwarecka Squadwięcej»
(12-06-2021 11:15)
El Quattro1:5No Namewięcej»
(12-06-2021 12:15)
LOS ORLIKOS6:0HHTwięcej»
(12-06-2021 13:15)
JOGA BONITO3:5FC Bar Karolinkawięcej»
(12-06-2021 14:15)
FC Kaufhaus6:3Wojak Godulawięcej»
(13-06-2021 10:15)
Zryw Betlejem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(13-06-2021 11:15)
AWIR10:2FC KELERISwięcej»
(13-06-2021 12:15)
B-ce Team3:2CallistoShop.plwięcej»
(13-06-2021 13:15)
Lambda - Zygzak16:3MakroGeowięcej»
(13-06-2021 14:15)
Ekspert1:15ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(13-06-2021 15:15)
Wataha Zabrze5:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-06-2021 16:15)
RST Team4:2Los Blancoswięcej»
(13-06-2021 17:15)

Kolejka 2 (2021-06-05)

WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu2:5HHTwięcej»
(05-06-2021 10:15)
El Quattro2:4Los Blancoswięcej»
(05-06-2021 11:15)
Gwarecka Squad2:9RST Teamwięcej»
(05-06-2021 12:15)
LOS ORLIKOS1:2FC Bar Karolinkawięcej»
(05-06-2021 13:15)
THE LUTA4:1No Namewięcej»
(05-06-2021 14:15)
JOGA BONITO2:1CHzPwięcej»
(05-06-2021 15:15)
B-ce Team3:6Lambda - Zygzakwięcej»
(06-06-2021 10:15)
Wataha Zabrze4:4MakroGeowięcej»
(06-06-2021 11:15)
FC KELERIS5:8Ekspertwięcej»
(06-06-2021 12:15)
FC Kaufhaus2:6AWIRwięcej»
(06-06-2021 13:15)
Zryw Betlejem0:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-06-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3CallistoShop.plwięcej»
(06-06-2021 15:15)
FC Pub Pod Łososiem4:2Wojak Godulawięcej»
(05-09-2021 16:15)

Kolejka 10 (2021-05-29)

MakroGeo2:10AWIRwięcej»
(29-05-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem5:1FC Kaufhauswięcej»
(29-05-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:1Lambda - Zygzakwięcej»
(29-05-2021 12:15)
TELE-NAT & MILON0:3Wataha Zabrzewięcej»
(29-05-2021 13:15)
Wojak Godula3:5B-ce Teamwięcej»
(29-05-2021 14:15)
FC KELERIS3:5Zryw Betlejemwięcej»
(29-05-2021 15:15)
HHT3:2El Quattrowięcej»
(30-05-2021 10:15)
No Name5:3JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2021 11:15)
Gwarecka Squad1:1THE LUTAwięcej»
(30-05-2021 12:15)
FC Bar Karolinka1:4RST Teamwięcej»
(30-05-2021 13:15)
Los Blancos3:2CHzPwięcej»
(30-05-2021 14:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu0:7LOS ORLIKOSwięcej»
(30-05-2021 15:15)
CallistoShop.pl9:2Ekspertwięcej»
(26-06-2021 16:15)

Kolejka 9 (2021-05-22)

LOS ORLIKOS3:5THE LUTAwięcej»
(22-05-2021 10:15)
El Quattro3:12WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(22-05-2021 11:15)
Los Blancos4:3Gwarecka Squadwięcej»
(22-05-2021 12:15)
JOGA BONITO0:0HHTwięcej»
(22-05-2021 13:15)
CHzP2:1FC Bar Karolinkawięcej»
(22-05-2021 14:15)
RST Team5:1No Namewięcej»
(22-05-2021 15:15)
Lambda - Zygzak7:2CallistoShop.plwięcej»
(23-05-2021 10:15)
Ekspert6:4Wojak Godulawięcej»
(23-05-2021 11:15)
AWIR3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-05-2021 12:15)
FC Kaufhaus3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(23-05-2021 13:15)
MakroGeo6:5FC KELERISwięcej»
(23-05-2021 14:15)
B-ce Team3:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-05-2021 15:15)
Wataha Zabrze1:1Zryw Betlejemwięcej»
(30-05-2021 16:15)

Kolejka 8 (2021-05-15)

TELE-NAT & MILON0:3B-ce Teamwięcej»
(15-05-2021 10:15)
Zryw Betlejem5:4FC Kaufhauswięcej»
(15-05-2021 11:15)
FC KELERIS0:3Wataha Zabrzewięcej»
(15-05-2021 12:15)
FC Pub Pod Łososiem7:1Ekspertwięcej»
(15-05-2021 13:15)
ZZ Kadra Bielszowice17:1MakroGeowięcej»
(15-05-2021 14:15)
CallistoShop.pl2:1AWIRwięcej»
(15-05-2021 15:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu4:6JOGA BONITOwięcej»
(16-05-2021 11:15)
HHT1:4RST Teamwięcej»
(16-05-2021 12:15)
THE LUTA10:3El Quattrowięcej»
(16-05-2021 13:15)
Gwarecka Squad2:8LOS ORLIKOSwięcej»
(16-05-2021 14:15)
FC Bar Karolinka5:2Los Blancoswięcej»
(16-05-2021 15:15)
No Name4:1CHzPwięcej»
(16-05-2021 16:15)
Wojak Godula0:5Lambda - Zygzakwięcej»
(20-06-2021 16:15)

Kolejka 7 (2021-05-08)

JOGA BONITO1:2THE LUTAwięcej»
(08-05-2021 10:15)
FC Bar Karolinka13:0Gwarecka Squadwięcej»
(08-05-2021 11:15)
El Quattro1:9LOS ORLIKOSwięcej»
(08-05-2021 12:15)
CHzP0:1HHTwięcej»
(08-05-2021 13:15)
Los Blancos5:3No Namewięcej»
(08-05-2021 14:15)
RST Team15:1WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentuwięcej»
(08-05-2021 15:15)
Lambda - Zygzak3:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-05-2021 10:15)
MakroGeo0:3CallistoShop.plwięcej»
(09-05-2021 11:15)
AWIR5:0Wojak Godulawięcej»
(09-05-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice5:2FC KELERISwięcej»
(09-05-2021 13:15)
B-ce Team1:1Zryw Betlejemwięcej»
(09-05-2021 14:15)
FC Kaufhaus10:5Wataha Zabrzewięcej»
(09-05-2021 15:15)
Ekspert3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(09-05-2021 16:15)

Kolejka 6 (2021-04-24)

Zryw Betlejem4:6Ekspertwięcej»
(24-04-2021 10:15)
Wojak Godula2:1MakroGeowięcej»
(24-04-2021 11:15)
FC KELERIS5:10FC Kaufhauswięcej»
(24-04-2021 12:15)
FC Pub Pod Łososiem4:2AWIRwięcej»
(24-04-2021 13:15)
TELE-NAT & MILON0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(24-04-2021 14:15)
Wataha Zabrze2:7B-ce Teamwięcej»
(24-04-2021 15:15)
CallistoShop.pl2:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-04-2021 16:15)
No Name1:3FC Bar Karolinkawięcej»
(25-04-2021 10:15)
HHT0:7Los Blancoswięcej»
(25-04-2021 11:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu1:2CHzPwięcej»
(25-04-2021 12:15)
Gwarecka Squad7:1El Quattrowięcej»
(25-04-2021 13:15)
THE LUTA4:1RST Teamwięcej»
(25-04-2021 14:15)
LOS ORLIKOS2:1JOGA BONITOwięcej»
(25-04-2021 15:15)

Kolejka 1 (2021-03-13)

No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
WSNT - Więcej Sprzętu Niż Talentu3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
FC Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
Wojak Godula3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:0MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
MakroGeo0:3B-ce Teamwięcej»
(27-11-2021 10:15)
Kolejka 5
MakroGeo0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-11-2021 11:15)
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
Ekspert3:0MakroGeowięcej»
(20-11-2021 16:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
MakroGeo0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(13-11-2021 10:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
AWIR3:0MakroGeowięcej»
(06-11-2021 15:15)
Kolejka 22
FC KELERIS3:0MakroGeowięcej»
(30-10-2021 11:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)