Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2021



Wyniki Orliki (Sezon 2021) - Sezon

1 Liga

Kolejka 5 (2021-11-21)

AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
MakroGeo0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-11-2021 11:15)

Kolejka 26 (2021-11-27)

MakroGeo0:3B-ce Teamwięcej»
(27-11-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)

Kolejka 25 (2021-11-20)

TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Ekspert3:0MakroGeowięcej»
(20-11-2021 16:15)

Kolejka 4 (2021-11-28)

TELE-NAT & MILON0:0MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)

Kolejka 24 (2021-10-16, 2021-11-13)

TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(16-10-2021 12:15)
MakroGeo0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(13-11-2021 10:15)

Kolejka 23 (2021-11-6)

AWIR3:0MakroGeowięcej»
(06-11-2021 15:15)
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)

Kolejka 22 (2021-10-30)

TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
FC KELERIS3:0MakroGeowięcej»
(30-10-2021 11:15)

Kolejka 21 (2021-10-24)

MakroGeo0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-10-2021 10:15)
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)

Kolejka 20 (2021-10-16, 2021-10-30, 2021-11-13)

CallistoShop.pl3:0MakroGeowięcej»
(16-10-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem3:7Lambda - Zygzakwięcej»
(16-10-2021 12:15)
Wataha Zabrze9:3FC Kaufhauswięcej»
(16-10-2021 13:15)
Wojak Godula0:6AWIRwięcej»
(16-10-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)

Kolejka 19 (2021-10-10)

B-ce Team1:2Wataha Zabrzewięcej»
(10-10-2021 10:15)
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
MakroGeo0:3Wojak Godulawięcej»
(10-10-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:4CallistoShop.plwięcej»
(10-10-2021 12:15)
Ekspert3:0Zryw Betlejemwięcej»
(10-10-2021 13:15)
AWIR3:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(10-10-2021 14:15)
FC Kaufhaus5:11FC KELERISwięcej»
(10-10-2021 15:15)

Kolejka 18 (2021-10-2)

FC Pub Pod Łososiem3:0MakroGeowięcej»
(02-10-2021 10:15)
Wojak Godula1:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(02-10-2021 11:15)
Wataha Zabrze5:0Ekspertwięcej»
(02-10-2021 12:15)
Zryw Betlejem2:3Lambda - Zygzakwięcej»
(02-10-2021 13:15)
FC KELERIS7:3CallistoShop.plwięcej»
(02-10-2021 14:15)
FC Kaufhaus2:6B-ce Teamwięcej»
(02-10-2021 15:15)
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)

Kolejka 17 (2021-09-26)

MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Ekspert8:2FC Kaufhauswięcej»
(26-09-2021 12:15)
CallistoShop.pl6:2Wojak Godulawięcej»
(26-09-2021 13:15)
AWIR3:0Zryw Betlejemwięcej»
(26-09-2021 14:15)
Lambda - Zygzak3:4Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2021 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(26-09-2021 16:15)
B-ce Team3:4FC KELERISwięcej»
(26-09-2021 17:15)

Kolejka 16 (2021-09-18, 2021-09-25)

FC Kaufhaus1:7Lambda - Zygzakwięcej»
(18-09-2021 10:15)
Zryw Betlejem3:0MakroGeowięcej»
(18-09-2021 11:15)
FC KELERIS4:1Wojak Godulawięcej»
(18-09-2021 12:15)
Wataha Zabrze1:13AWIRwięcej»
(18-09-2021 13:15)
B-ce Team5:1Ekspertwięcej»
(18-09-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(18-09-2021 16:15)
FC Pub Pod Łososiem3:1CallistoShop.plwięcej»
(25-09-2021 16:15)

Kolejka 15 (2021-09-11, 2021-09-12)

MakroGeo0:3Wataha Zabrzewięcej»
(11-09-2021 16:15)
Wojak Godula3:6FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-09-2021 10:15)
AWIR6:3FC Kaufhauswięcej»
(12-09-2021 11:15)
Ekspert3:17FC KELERISwięcej»
(12-09-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Zryw Betlejemwięcej»
(12-09-2021 13:15)
Lambda - Zygzak2:2B-ce Teamwięcej»
(12-09-2021 14:15)
CallistoShop.pl3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(12-09-2021 16:15)

Kolejka 14 (2021-09-4, 2021-10-17)

Wataha Zabrze0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-09-2021 10:15)
Ekspert0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(04-09-2021 11:15)
B-ce Team3:5AWIRwięcej»
(04-09-2021 12:15)
Zryw Betlejem2:4CallistoShop.plwięcej»
(04-09-2021 13:15)
FC Kaufhaus3:0MakroGeowięcej»
(04-09-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3Wojak Godulawięcej»
(04-09-2021 16:15)
FC KELERIS4:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(17-10-2021 16:15)

Kolejka 3 (2021-08-29)

Wojak Godula6:1FC KELERISwięcej»
(29-08-2021 10:15)
CallistoShop.pl5:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(29-08-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(29-08-2021 12:15)
Ekspert1:8B-ce Teamwięcej»
(29-08-2021 13:15)
AWIR4:0Wataha Zabrzewięcej»
(29-08-2021 14:15)
MakroGeo2:9Zryw Betlejemwięcej»
(29-08-2021 15:15)
Lambda - Zygzak2:1FC Kaufhauswięcej»
(29-08-2021 16:15)

Kolejka 13 (2021-06-27, 2021-10-3)

Lambda - Zygzak3:2FC KELERISwięcej»
(27-06-2021 10:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(27-06-2021 11:15)
FC Kaufhaus3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-06-2021 12:15)
Ekspert5:12AWIRwięcej»
(27-06-2021 13:15)
Zryw Betlejem2:1Wojak Godulawięcej»
(27-06-2021 14:15)
B-ce Team1:1MakroGeowięcej»
(27-06-2021 15:15)
Wataha Zabrze10:3CallistoShop.plwięcej»
(03-10-2021 16:15)

Kolejka 12 (2021-06-19, 2021-09-19)

Wojak Godula2:7Wataha Zabrzewięcej»
(19-06-2021 10:15)
MakroGeo9:10Ekspertwięcej»
(19-06-2021 11:15)
FC Pub Pod Łososiem3:4Zryw Betlejemwięcej»
(19-06-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1B-ce Teamwięcej»
(19-06-2021 13:15)
FC KELERIS3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(19-06-2021 14:15)
CallistoShop.pl3:7FC Kaufhauswięcej»
(19-06-2021 15:15)
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)

Kolejka 11 (2021-06-13)

FC Kaufhaus6:3Wojak Godulawięcej»
(13-06-2021 10:15)
Zryw Betlejem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(13-06-2021 11:15)
AWIR10:2FC KELERISwięcej»
(13-06-2021 12:15)
B-ce Team3:2CallistoShop.plwięcej»
(13-06-2021 13:15)
Lambda - Zygzak16:3MakroGeowięcej»
(13-06-2021 14:15)
Ekspert1:15ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(13-06-2021 15:15)
Wataha Zabrze5:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-06-2021 16:15)

Kolejka 2 (2021-06-6, 2021-09-5)

B-ce Team3:6Lambda - Zygzakwięcej»
(06-06-2021 10:15)
Wataha Zabrze4:4MakroGeowięcej»
(06-06-2021 11:15)
FC KELERIS5:8Ekspertwięcej»
(06-06-2021 12:15)
FC Kaufhaus2:6AWIRwięcej»
(06-06-2021 13:15)
Zryw Betlejem0:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(06-06-2021 14:15)
TELE-NAT & MILON0:3CallistoShop.plwięcej»
(06-06-2021 15:15)
FC Pub Pod Łososiem4:2Wojak Godulawięcej»
(05-09-2021 16:15)

Kolejka 10 (2021-05-29, 2021-06-26)

MakroGeo2:10AWIRwięcej»
(29-05-2021 10:15)
FC Pub Pod Łososiem5:1FC Kaufhauswięcej»
(29-05-2021 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice2:1Lambda - Zygzakwięcej»
(29-05-2021 12:15)
TELE-NAT & MILON0:3Wataha Zabrzewięcej»
(29-05-2021 13:15)
Wojak Godula3:5B-ce Teamwięcej»
(29-05-2021 14:15)
FC KELERIS3:5Zryw Betlejemwięcej»
(29-05-2021 15:15)
CallistoShop.pl9:2Ekspertwięcej»
(26-06-2021 16:15)

Kolejka 9 (2021-05-23, 2021-05-30)

Lambda - Zygzak7:2CallistoShop.plwięcej»
(23-05-2021 10:15)
Ekspert6:4Wojak Godulawięcej»
(23-05-2021 11:15)
AWIR3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(23-05-2021 12:15)
FC Kaufhaus3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(23-05-2021 13:15)
MakroGeo6:5FC KELERISwięcej»
(23-05-2021 14:15)
B-ce Team3:4FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-05-2021 15:15)
Wataha Zabrze1:1Zryw Betlejemwięcej»
(30-05-2021 16:15)

Kolejka 8 (2021-05-15, 2021-06-20)

TELE-NAT & MILON0:3B-ce Teamwięcej»
(15-05-2021 10:15)
Zryw Betlejem5:4FC Kaufhauswięcej»
(15-05-2021 11:15)
FC KELERIS0:3Wataha Zabrzewięcej»
(15-05-2021 12:15)
FC Pub Pod Łososiem7:1Ekspertwięcej»
(15-05-2021 13:15)
ZZ Kadra Bielszowice17:1MakroGeowięcej»
(15-05-2021 14:15)
CallistoShop.pl2:1AWIRwięcej»
(15-05-2021 15:15)
Wojak Godula0:5Lambda - Zygzakwięcej»
(20-06-2021 16:15)

Kolejka 7 (2021-05-9)

Lambda - Zygzak3:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(09-05-2021 10:15)
MakroGeo0:3CallistoShop.plwięcej»
(09-05-2021 11:15)
AWIR5:0Wojak Godulawięcej»
(09-05-2021 12:15)
ZZ Kadra Bielszowice5:2FC KELERISwięcej»
(09-05-2021 13:15)
B-ce Team1:1Zryw Betlejemwięcej»
(09-05-2021 14:15)
FC Kaufhaus10:5Wataha Zabrzewięcej»
(09-05-2021 15:15)
Ekspert3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(09-05-2021 16:15)

Kolejka 6 (2021-04-24)

Zryw Betlejem4:6Ekspertwięcej»
(24-04-2021 10:15)
Wojak Godula2:1MakroGeowięcej»
(24-04-2021 11:15)
FC KELERIS5:10FC Kaufhauswięcej»
(24-04-2021 12:15)
FC Pub Pod Łososiem4:2AWIRwięcej»
(24-04-2021 13:15)
TELE-NAT & MILON0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(24-04-2021 14:15)
Wataha Zabrze2:7B-ce Teamwięcej»
(24-04-2021 15:15)
CallistoShop.pl2:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-04-2021 16:15)

Kolejka 1 (2021-03-14)

Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
Wojak Godula3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:0MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
MakroGeo0:3B-ce Teamwięcej»
(27-11-2021 10:15)
Kolejka 5
MakroGeo0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-11-2021 11:15)
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
Ekspert3:0MakroGeowięcej»
(20-11-2021 16:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
MakroGeo0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(13-11-2021 10:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
AWIR3:0MakroGeowięcej»
(06-11-2021 15:15)
Kolejka 22
FC KELERIS3:0MakroGeowięcej»
(30-10-2021 11:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)