Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2021



Liderzy statystyk Orliki (Sezon 2021): 1 Liga

Bramki

#Zawodnik#
Majchrzak1. Mateusz Majchrzak (ZZ Kadra Bielszowice)29,00
2. Dariusz Sobiech (Lambda - Zygzak)25,00
3. Adam Macha (AWIR)24,00
4. Kamil Poloczek (AWIR)20,00
5. Aleksander Skrobek (FC Kaufhaus)19,00
6. Kamil Andrzejewski (ZZ Kadra Bielszowice)18,00
7. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)16,00
8. Adam Golik (FC Pub Pod Łososiem)15,00
9. Łukasz Kania (FC KELERIS)15,00
10. Sławomir Kluk (Wataha Zabrze)15,00

Asysty

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Rafał Kowalski (CallistoShop.pl)8,00
2. Justyn Sławik (CallistoShop.pl)6,00
3. Adam Kowalski (CallistoShop.pl)4,00
4. Patryk Wojaczek (CallistoShop.pl)4,00
5. Kamil Gabryś (B-ce Team)3,00
6. Marek Golba (CallistoShop.pl)3,00
7. Damian Miszka (B-ce Team)3,00
8. Adrian Kania (CallistoShop.pl)2,00
9. Kamil Orzeł (Wataha Zabrze)2,00
10. Adam Piekorz (CallistoShop.pl)2,00

Żółte kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Damian Stemplewski (FC Pub Pod Łososiem)4,00
2. Damian Kwiecień (Wojak Godula)2,00
3. Damian Lediński (FC KELERIS)2,00
4. Adam Macha (AWIR)2,00
5. Łukasz Odrobina (Zryw Betlejem)2,00
6. Paweł Pietroń (FC Kaufhaus)2,00
7. Krzysztof Suchy (AWIR)2,00
8. Łukasz Szrama (Zryw Betlejem)2,00
9. Janusz Wesoły (FC Pub Pod Łososiem)2,00
10. Maciek Baic (AWIR)1,00

Czerwone kartki

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Adrian Koehler (FC Pub Pod Łososiem)1,00
2. Damian Kwiecień (Wojak Godula)1,00
3. Damian Stemplewski (FC Pub Pod Łososiem)1,00
4. Łukasz Szrama (Zryw Betlejem)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:0MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
MakroGeo0:3B-ce Teamwięcej»
(27-11-2021 10:15)
Kolejka 5
MakroGeo0:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-11-2021 11:15)
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
Ekspert3:0MakroGeowięcej»
(20-11-2021 16:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
MakroGeo0:3Lambda - Zygzakwięcej»
(13-11-2021 10:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
AWIR3:0MakroGeowięcej»
(06-11-2021 15:15)
Kolejka 22
FC KELERIS3:0MakroGeowięcej»
(30-10-2021 11:15)
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)