Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Wyniki Orliki (Sezon 2023) - Runda I

Kolejka 15 (2023-09-23)

Zygzak5:2Silesia Bullswięcej»
(23-09-2023 10:15)
B-ce Team2:4No Namewięcej»
(23-09-2023 11:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa3:2Wojak Godulawięcej»
(23-09-2023 12:15)
CHzP0:3ANTEOwięcej»
(23-09-2023 15:15)
RST Team2:4AWIRwięcej»
(24-09-2023 10:15)
Swojskie Konfitury2:1HHTwięcej»
(24-09-2023 11:15)
AKF Ślonsk0:3KostKevwięcej»
(24-09-2023 12:15)
JOGA BONITO0:3MK ENVIROwięcej»
(24-09-2023 13:15)

Kolejka 14 (2023-09-16)

Wojak Godula7:7JOGA BONITOwięcej»
(16-09-2023 10:15)
MK ENVIRO5:1RST Teamwięcej»
(16-09-2023 11:15)
Silesia Bulls3:13AKF Ślonskwięcej»
(16-09-2023 12:15)
ANTEO1:6Zygzakwięcej»
(17-09-2023 11:15)
KostKev3:3Swojskie Konfiturywięcej»
(17-09-2023 12:15)
AWIR6:4B-ce Teamwięcej»
(17-09-2023 13:15)
No Name3:0CHzPwięcej»
(17-09-2023 14:15)
HHT5:5Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(23-09-2023 14:15)

Kolejka 13 (2023-09-09)

CHzP0:3AWIRwięcej»
(09-09-2023 11:15)
Zygzak3:3No Namewięcej»
(09-09-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa2:8KostKevwięcej»
(09-09-2023 13:15)
Swojskie Konfitury3:9AKF Ślonskwięcej»
(10-09-2023 10:15)
JOGA BONITO10:3HHTwięcej»
(10-09-2023 11:15)
RST Team3:0Wojak Godulawięcej»
(10-09-2023 12:15)
B-ce Team1:4MK ENVIROwięcej»
(10-09-2023 13:15)
ANTEO3:0Silesia Bullswięcej»
(24-09-2023 14:15)

Kolejka 12 (2023-09-02)

KostKev3:8JOGA BONITOwięcej»
(02-09-2023 10:15)
HHT0:5RST Teamwięcej»
(02-09-2023 11:15)
Wojak Godula3:7B-ce Teamwięcej»
(02-09-2023 12:15)
Silesia Bulls2:0Swojskie Konfiturywięcej»
(02-09-2023 13:15)
No Name5:3ANTEOwięcej»
(03-09-2023 10:15)
AWIR7:2Zygzakwięcej»
(03-09-2023 11:15)
AKF Ślonsk5:2Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(03-09-2023 12:15)
MK ENVIRO3:0CHzPwięcej»
(03-09-2023 14:15)

Kolejka 11 (2023-06-24)

No Name2:3Silesia Bullswięcej»
(24-06-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa7:2Swojskie Konfiturywięcej»
(24-06-2023 13:15)
RST Team0:4KostKevwięcej»
(25-06-2023 10:15)
B-ce Team9:2HHTwięcej»
(25-06-2023 11:15)
CHzP0:3Wojak Godulawięcej»
(25-06-2023 12:15)
JOGA BONITO2:5AKF Ślonskwięcej»
(25-06-2023 13:15)
ANTEO2:8AWIRwięcej»
(02-09-2023 14:15)
Zygzak0:3MK ENVIROwięcej»
(24-09-2023 15:15)

Kolejka 10 (2023-06-17)

Wojak Godula3:6Zygzakwięcej»
(17-06-2023 10:15)
AKF Ślonsk2:6RST Teamwięcej»
(17-06-2023 11:15)
MK ENVIRO3:1ANTEOwięcej»
(17-06-2023 13:15)
AWIR3:1No Namewięcej»
(18-06-2023 10:15)
Swojskie Konfitury5:5JOGA BONITOwięcej»
(18-06-2023 11:15)
Silesia Bulls4:4Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(18-06-2023 12:15)
HHT3:0CHzPwięcej»
(18-06-2023 13:15)
KostKev3:1B-ce Teamwięcej»
(03-09-2023 13:15)

Kolejka 9 (2023-06-10)

JOGA BONITO3:6Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(10-06-2023 10:15)
B-ce Team8:4AKF Ślonskwięcej»
(10-06-2023 11:15)
No Name1:3MK ENVIROwięcej»
(10-06-2023 12:15)
RST Team5:3Swojskie Konfiturywięcej»
(10-06-2023 13:15)
AWIR6:1Silesia Bullswięcej»
(11-06-2023 11:15)
Zygzak0:1HHTwięcej»
(11-06-2023 12:15)
CHzP0:3KostKevwięcej»
(11-06-2023 13:15)
ANTEO3:2Wojak Godulawięcej»
(23-09-2023 13:15)

Kolejka 8 (2023-06-03)

MK ENVIRO2:2AWIRwięcej»
(03-06-2023 11:15)
Wojak Godula2:1No Namewięcej»
(03-06-2023 13:15)
HHT1:8ANTEOwięcej»
(04-06-2023 10:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa3:14RST Teamwięcej»
(04-06-2023 11:15)
Swojskie Konfitury3:7B-ce Teamwięcej»
(04-06-2023 12:15)
Silesia Bulls5:3JOGA BONITOwięcej»
(04-06-2023 13:15)
AKF Ślonsk3:0CHzPwięcej»
(04-06-2023 14:15)
KostKev4:6Zygzakwięcej»
(10-09-2023 9:15)

Kolejka 7 (2023-05-27)

B-ce Team7:2Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(27-05-2023 10:15)
MK ENVIRO8:2Silesia Bullswięcej»
(27-05-2023 11:15)
RST Team6:2JOGA BONITOwięcej»
(27-05-2023 12:15)
CHzP0:3Swojskie Konfiturywięcej»
(28-05-2023 10:15)
No Name1:1HHTwięcej»
(28-05-2023 11:15)
ANTEO1:2KostKevwięcej»
(28-05-2023 12:15)
AWIR5:3Wojak Godulawięcej»
(28-05-2023 13:15)
Zygzak2:4AKF Ślonskwięcej»
(18-06-2023 14:15)

Kolejka 6 (2023-05-20)

Silesia Bulls2:5RST Teamwięcej»
(20-05-2023 10:15)
AKF Ślonsk6:4ANTEOwięcej»
(20-05-2023 11:15)
HHT0:10AWIRwięcej»
(20-05-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa3:0CHzPwięcej»
(20-05-2023 13:15)
Wojak Godula2:10MK ENVIROwięcej»
(21-05-2023 10:15)
JOGA BONITO3:10B-ce Teamwięcej»
(21-05-2023 11:15)
Swojskie Konfitury3:1Zygzakwięcej»
(21-05-2023 12:15)
KostKev8:2No Namewięcej»
(21-05-2023 13:15)

Kolejka 5 (2023-05-13)

ANTEO1:3Swojskie Konfiturywięcej»
(13-05-2023 10:15)
MK ENVIRO9:1HHTwięcej»
(13-05-2023 11:15)
Wojak Godula5:4Silesia Bullswięcej»
(13-05-2023 12:15)
No Name0:9AKF Ślonskwięcej»
(13-05-2023 13:15)
Zygzak8:4Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(14-05-2023 10:15)
AWIR3:0KostKevwięcej»
(14-05-2023 11:15)
B-ce Team3:3RST Teamwięcej»
(14-05-2023 12:15)
CHzP0:3JOGA BONITOwięcej»
(14-05-2023 13:15)

Kolejka 4 (2023-04-22)

JOGA BONITO5:3Zygzakwięcej»
(22-04-2023 10:15)
AKF Ślonsk3:2AWIRwięcej»
(22-04-2023 11:15)
RST Team3:0CHzPwięcej»
(22-04-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa0:3ANTEOwięcej»
(22-04-2023 13:15)
HHT0:4Wojak Godulawięcej»
(23-04-2023 10:15)
Silesia Bulls2:4B-ce Teamwięcej»
(23-04-2023 11:15)
KostKev2:8MK ENVIROwięcej»
(23-04-2023 12:15)
Swojskie Konfitury2:2No Namewięcej»
(23-04-2023 13:15)

Kolejka 3 (2023-04-15)

CHzP0:3B-ce Teamwięcej»
(15-04-2023 10:15)
Wojak Godula1:6KostKevwięcej»
(15-04-2023 11:15)
HHT2:3Silesia Bullswięcej»
(15-04-2023 12:15)
ANTEO1:3JOGA BONITOwięcej»
(15-04-2023 13:15)
MK ENVIRO10:1AKF Ślonskwięcej»
(16-04-2023 10:15)
Zygzak2:5RST Teamwięcej»
(16-04-2023 11:15)
AWIR4:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-04-2023 12:15)
No Name2:1Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(16-04-2023 13:15)

Kolejka 2 (2023-04-01)

Silesia Bulls3:0CHzPwięcej»
(01-04-2023 10:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa1:10AWIRwięcej»
(01-04-2023 11:15)
JOGA BONITO5:1No Namewięcej»
(01-04-2023 12:15)
AKF Ślonsk1:3Wojak Godulawięcej»
(01-04-2023 13:15)
KostKev10:1HHTwięcej»
(02-04-2023 10:15)
Swojskie Konfitury0:12MK ENVIROwięcej»
(02-04-2023 11:15)
B-ce Team2:2Zygzakwięcej»
(02-04-2023 12:15)
RST Team3:2ANTEOwięcej»
(02-04-2023 13:15)

Kolejka 1 (2023-03-25)

Zygzak3:0CHzPwięcej»
(25-03-2023 10:15)
No Name2:4RST Teamwięcej»
(25-03-2023 11:15)
MK ENVIRO13:2Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(25-03-2023 12:15)
HHT2:1AKF Ślonskwięcej»
(25-03-2023 13:15)
Wojak Godula3:2Swojskie Konfiturywięcej»
(26-03-2023 10:15)
ANTEO4:1B-ce Teamwięcej»
(26-03-2023 11:15)
AWIR8:4JOGA BONITOwięcej»
(26-03-2023 12:15)
KostKev5:0Silesia Bullswięcej»
(26-03-2023 13:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 11
Liga:
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)
AWIR1:2Zygzakwięcej»
(15-06-2024 10:00)
No Name3:1ANTEOwięcej»
(15-06-2024 9:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)