Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Terminarz Orliki (Sezon 2023) - Runda I

Kolejka 1 (2023-03-25)

Zygzak-:-CHzPwięcej»
(25-03-2023 10:15)
No Name-:-RST Teamwięcej»
(25-03-2023 11:15)
MK ENVIRO-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(25-03-2023 12:15)
HHT-:-AKF Ślonskwięcej»
(25-03-2023 13:15)
Wojak Godula-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(26-03-2023 10:15)
ANTEO-:-B-ce Teamwięcej»
(26-03-2023 11:15)
AWIR-:-JOGA BONITOwięcej»
(26-03-2023 12:15)
KostKev-:-Silesia Bullswięcej»
(26-03-2023 13:15)

Kolejka 2 (2023-04-01)

Silesia Bulls-:-CHzPwięcej»
(01-04-2023 10:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-AWIRwięcej»
(01-04-2023 11:15)
JOGA BONITO-:-No Namewięcej»
(01-04-2023 12:15)
AKF Ślonsk-:-Wojak Godulawięcej»
(01-04-2023 13:15)
KostKev-:-HHTwięcej»
(02-04-2023 10:15)
Swojskie Konfitury-:-MK ENVIROwięcej»
(02-04-2023 11:15)
B-ce Team-:-Zygzakwięcej»
(02-04-2023 12:15)
RST Team-:-ANTEOwięcej»
(02-04-2023 13:15)

Kolejka 3 (2023-04-15)

CHzP-:-B-ce Teamwięcej»
(15-04-2023 10:15)
Wojak Godula-:-KostKevwięcej»
(15-04-2023 11:15)
HHT-:-Silesia Bullswięcej»
(15-04-2023 12:15)
ANTEO-:-JOGA BONITOwięcej»
(15-04-2023 13:15)
MK ENVIRO-:-AKF Ślonskwięcej»
(16-04-2023 10:15)
Zygzak-:-RST Teamwięcej»
(16-04-2023 11:15)
AWIR-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(16-04-2023 12:15)
No Name-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(16-04-2023 13:15)

Kolejka 4 (2023-04-22)

JOGA BONITO-:-Zygzakwięcej»
(22-04-2023 10:15)
AKF Ślonsk-:-AWIRwięcej»
(22-04-2023 11:15)
RST Team-:-CHzPwięcej»
(22-04-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-ANTEOwięcej»
(22-04-2023 13:15)
HHT-:-Wojak Godulawięcej»
(23-04-2023 10:15)
Silesia Bulls-:-B-ce Teamwięcej»
(23-04-2023 11:15)
KostKev-:-MK ENVIROwięcej»
(23-04-2023 12:15)
Swojskie Konfitury-:-No Namewięcej»
(23-04-2023 13:15)

Kolejka 5 (2023-05-13)

ANTEO-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(13-05-2023 10:15)
MK ENVIRO-:-HHTwięcej»
(13-05-2023 11:15)
Wojak Godula-:-Silesia Bullswięcej»
(13-05-2023 12:15)
No Name-:-AKF Ślonskwięcej»
(13-05-2023 13:15)
Zygzak-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(14-05-2023 10:15)
AWIR-:-KostKevwięcej»
(14-05-2023 11:15)
B-ce Team-:-RST Teamwięcej»
(14-05-2023 12:15)
CHzP-:-JOGA BONITOwięcej»
(14-05-2023 13:15)

Kolejka 6 (2023-05-20)

Silesia Bulls-:-RST Teamwięcej»
(20-05-2023 10:15)
AKF Ślonsk-:-ANTEOwięcej»
(20-05-2023 11:15)
HHT-:-AWIRwięcej»
(20-05-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-CHzPwięcej»
(20-05-2023 13:15)
Wojak Godula-:-MK ENVIROwięcej»
(21-05-2023 10:15)
JOGA BONITO-:-B-ce Teamwięcej»
(21-05-2023 11:15)
Swojskie Konfitury-:-Zygzakwięcej»
(21-05-2023 12:15)
KostKev-:-No Namewięcej»
(21-05-2023 13:15)

Kolejka 7 (2023-05-27)

B-ce Team-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(27-05-2023 10:15)
MK ENVIRO-:-Silesia Bullswięcej»
(27-05-2023 11:15)
RST Team-:-JOGA BONITOwięcej»
(27-05-2023 12:15)
CHzP-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(28-05-2023 10:15)
No Name-:-HHTwięcej»
(28-05-2023 11:15)
ANTEO-:-KostKevwięcej»
(28-05-2023 12:15)
AWIR-:-Wojak Godulawięcej»
(28-05-2023 13:15)
Zygzak-:-AKF Ślonskwięcej»
(18-06-2023 14:15)

Kolejka 8 (2023-06-03)

MK ENVIRO-:-AWIRwięcej»
(03-06-2023 11:15)
Wojak Godula-:-No Namewięcej»
(03-06-2023 13:15)
HHT-:-ANTEOwięcej»
(04-06-2023 10:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-RST Teamwięcej»
(04-06-2023 11:15)
Swojskie Konfitury-:-B-ce Teamwięcej»
(04-06-2023 12:15)
Silesia Bulls-:-JOGA BONITOwięcej»
(04-06-2023 13:15)
AKF Ślonsk-:-CHzPwięcej»
(04-06-2023 14:15)
KostKev-:-Zygzakwięcej»
(10-09-2023 9:15)

Kolejka 9 (2023-06-10)

JOGA BONITO-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(10-06-2023 10:15)
B-ce Team-:-AKF Ślonskwięcej»
(10-06-2023 11:15)
No Name-:-MK ENVIROwięcej»
(10-06-2023 12:15)
RST Team-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(10-06-2023 13:15)
AWIR-:-Silesia Bullswięcej»
(11-06-2023 11:15)
Zygzak-:-HHTwięcej»
(11-06-2023 12:15)
CHzP-:-KostKevwięcej»
(11-06-2023 13:15)
ANTEO-:-Wojak Godulawięcej»
(23-09-2023 13:15)

Kolejka 10 (2023-06-17)

Wojak Godula-:-Zygzakwięcej»
(17-06-2023 10:15)
AKF Ślonsk-:-RST Teamwięcej»
(17-06-2023 11:15)
MK ENVIRO-:-ANTEOwięcej»
(17-06-2023 13:15)
AWIR-:-No Namewięcej»
(18-06-2023 10:15)
Swojskie Konfitury-:-JOGA BONITOwięcej»
(18-06-2023 11:15)
Silesia Bulls-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(18-06-2023 12:15)
HHT-:-CHzPwięcej»
(18-06-2023 13:15)
KostKev-:-B-ce Teamwięcej»
(03-09-2023 13:15)

Kolejka 11 (2023-06-24)

No Name-:-Silesia Bullswięcej»
(24-06-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(24-06-2023 13:15)
RST Team-:-KostKevwięcej»
(25-06-2023 10:15)
B-ce Team-:-HHTwięcej»
(25-06-2023 11:15)
CHzP-:-Wojak Godulawięcej»
(25-06-2023 12:15)
JOGA BONITO-:-AKF Ślonskwięcej»
(25-06-2023 13:15)
ANTEO-:-AWIRwięcej»
(02-09-2023 14:15)
Zygzak-:-MK ENVIROwięcej»
(24-09-2023 15:15)

Kolejka 12 (2023-09-02)

KostKev-:-JOGA BONITOwięcej»
(02-09-2023 10:15)
HHT-:-RST Teamwięcej»
(02-09-2023 11:15)
Wojak Godula-:-B-ce Teamwięcej»
(02-09-2023 12:15)
Silesia Bulls-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(02-09-2023 13:15)
No Name-:-ANTEOwięcej»
(03-09-2023 10:15)
AWIR-:-Zygzakwięcej»
(03-09-2023 11:15)
AKF Ślonsk-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(03-09-2023 12:15)
MK ENVIRO-:-CHzPwięcej»
(03-09-2023 14:15)

Kolejka 13 (2023-09-09)

CHzP-:-AWIRwięcej»
(09-09-2023 11:15)
Zygzak-:-No Namewięcej»
(09-09-2023 12:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-KostKevwięcej»
(09-09-2023 13:15)
Swojskie Konfitury-:-AKF Ślonskwięcej»
(10-09-2023 10:15)
JOGA BONITO-:-HHTwięcej»
(10-09-2023 11:15)
RST Team-:-Wojak Godulawięcej»
(10-09-2023 12:15)
B-ce Team-:-MK ENVIROwięcej»
(10-09-2023 13:15)
ANTEO-:-Silesia Bullswięcej»
(24-09-2023 14:15)

Kolejka 14 (2023-09-16)

Wojak Godula-:-JOGA BONITOwięcej»
(16-09-2023 10:15)
MK ENVIRO-:-RST Teamwięcej»
(16-09-2023 11:15)
Silesia Bulls-:-AKF Ślonskwięcej»
(16-09-2023 12:15)
ANTEO-:-Zygzakwięcej»
(17-09-2023 11:15)
KostKev-:-Swojskie Konfiturywięcej»
(17-09-2023 12:15)
AWIR-:-B-ce Teamwięcej»
(17-09-2023 13:15)
No Name-:-CHzPwięcej»
(17-09-2023 14:15)
HHT-:-Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(23-09-2023 14:15)

Kolejka 15 (2023-09-23)

Zygzak-:-Silesia Bullswięcej»
(23-09-2023 10:15)
B-ce Team-:-No Namewięcej»
(23-09-2023 11:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa-:-Wojak Godulawięcej»
(23-09-2023 12:15)
CHzP-:-ANTEOwięcej»
(23-09-2023 15:15)
RST Team-:-AWIRwięcej»
(24-09-2023 10:15)
Swojskie Konfitury-:-HHTwięcej»
(24-09-2023 11:15)
AKF Ślonsk-:-KostKevwięcej»
(24-09-2023 12:15)
JOGA BONITO-:-MK ENVIROwięcej»
(24-09-2023 13:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)