Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2023



Wyniki Orliki (Sezon 2023) - Runda II

Kolejka 7 (2023-11-18)

Alkoholowa Grupa Uderzeniowa0:3No Namewięcej»
(18-11-2023 10:15)
RST Team2:2MK ENVIROwięcej»
(18-11-2023 11:15)
Zygzak12:1AKF Ślonskwięcej»
(18-11-2023 12:15)
Swojskie Konfitury3:3Wojak Godulawięcej»
(18-11-2023 13:15)
JOGA BONITO3:5KostKevwięcej»
(19-11-2023 10:15)
B-ce Team2:3AWIRwięcej»
(19-11-2023 11:15)
Silesia Bulls9:2HHTwięcej»
(19-11-2023 12:15)

Kolejka 6 (2023-11-04)

AWIR3:1Zygzakwięcej»
(04-11-2023 10:15)
MK ENVIRO11:1B-ce Teamwięcej»
(04-11-2023 11:15)
AKF Ślonsk8:3JOGA BONITOwięcej»
(04-11-2023 12:15)
Wojak Godula3:0Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(05-11-2023 10:15)
HHT2:1Swojskie Konfiturywięcej»
(05-11-2023 11:15)
No Name5:1ANTEOwięcej»
(05-11-2023 12:15)
KostKev1:4RST Teamwięcej»
(05-11-2023 14:00)

Kolejka 5 (2023-10-28)

B-ce Team2:2KostKevwięcej»
(28-10-2023 10:15)
Zygzak1:7MK ENVIROwięcej»
(28-10-2023 11:15)
AWIR3:0AKF Ślonskwięcej»
(28-10-2023 12:15)
ANTEO5:5Wojak Godulawięcej»
(28-10-2023 13:15)
RST Team7:1JOGA BONITOwięcej»
(29-10-2023 10:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa0:3HHTwięcej»
(29-10-2023 11:15)
Swojskie Konfitury7:9Silesia Bullswięcej»
(29-10-2023 12:15)

Kolejka 4 (2023-10-21)

KostKev7:4Zygzakwięcej»
(21-10-2023 10:15)
Silesia Bulls8:3Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(21-10-2023 11:15)
AKF Ślonsk6:7RST Teamwięcej»
(21-10-2023 12:15)
HHT3:5ANTEOwięcej»
(21-10-2023 13:15)
Wojak Godula2:6No Namewięcej»
(22-10-2023 10:15)
MK ENVIRO2:0AWIRwięcej»
(29-10-2023 13:15)
JOGA BONITO3:7B-ce Teamwięcej»
(05-11-2023 13:15)

Kolejka 3 (2023-10-14)

Zygzak6:6JOGA BONITOwięcej»
(14-10-2023 10:15)
AWIR9:1KostKevwięcej»
(14-10-2023 11:15)
Alkoholowa Grupa Uderzeniowa0:5Swojskie Konfiturywięcej»
(14-10-2023 12:15)
MK ENVIRO3:0AKF Ślonskwięcej»
(14-10-2023 13:15)
B-ce Team4:1RST Teamwięcej»
(15-10-2023 10:15)
ANTEO4:1Silesia Bullswięcej»
(15-10-2023 11:15)
No Name3:0HHTwięcej»
(15-10-2023 12:15)

Kolejka 2 (2023-10-07)

RST Team4:1Zygzakwięcej»
(07-10-2023 9:15)
Silesia Bulls4:2No Namewięcej»
(07-10-2023 10:15)
AKF Ślonsk1:7B-ce Teamwięcej»
(07-10-2023 12:15)
Swojskie Konfitury6:3ANTEOwięcej»
(08-10-2023 10:15)
JOGA BONITO11:6AWIRwięcej»
(08-10-2023 11:15)
KostKev1:2MK ENVIROwięcej»
(08-10-2023 12:15)
HHT1:7Wojak Godulawięcej»
(14-10-2023 14:15)

Kolejka 1 (2023-09-30)

No Name2:2Swojskie Konfiturywięcej»
(30-09-2023 10:15)
MK ENVIRO14:1JOGA BONITOwięcej»
(30-09-2023 11:15)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(30-09-2023 12:15)
KostKev2:3AKF Ślonskwięcej»
(30-09-2023 13:15)
Wojak Godula3:4Silesia Bullswięcej»
(01-10-2023 10:15)
ANTEO3:0Alkoholowa Grupa Uderzeniowawięcej»
(01-10-2023 11:15)
Zygzak5:4B-ce Teamwięcej»
(01-10-2023 12:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki