Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

Orliki - Sezon 2024



Wyniki Orliki (Sezon 2023) - Runda II

Grupa mistrzowska

Kolejka 7 (2023-11-18, 2023-11-19)

RST Team2:2MK ENVIROwięcej»
(18-11-2023 11:15)
Zygzak12:1AKF Ślonskwięcej»
(18-11-2023 12:15)
JOGA BONITO3:5KostKevwięcej»
(19-11-2023 10:15)
B-ce Team2:3AWIRwięcej»
(19-11-2023 11:15)

Kolejka 6 (2023-11-4, 2023-11-5)

AWIR3:1Zygzakwięcej»
(04-11-2023 10:15)
MK ENVIRO11:1B-ce Teamwięcej»
(04-11-2023 11:15)
AKF Ślonsk8:3JOGA BONITOwięcej»
(04-11-2023 12:15)
KostKev1:4RST Teamwięcej»
(05-11-2023 14:00)

Kolejka 5 (2023-10-28, 2023-10-29)

B-ce Team2:2KostKevwięcej»
(28-10-2023 10:15)
Zygzak1:7MK ENVIROwięcej»
(28-10-2023 11:15)
AWIR3:0AKF Ślonskwięcej»
(28-10-2023 12:15)
RST Team7:1JOGA BONITOwięcej»
(29-10-2023 10:15)

Kolejka 4 (2023-10-21, 2023-10-29, 2023-11-5)

KostKev7:4Zygzakwięcej»
(21-10-2023 10:15)
AKF Ślonsk6:7RST Teamwięcej»
(21-10-2023 12:15)
MK ENVIRO2:0AWIRwięcej»
(29-10-2023 13:15)
JOGA BONITO3:7B-ce Teamwięcej»
(05-11-2023 13:15)

Kolejka 3 (2023-10-14, 2023-10-15)

Zygzak6:6JOGA BONITOwięcej»
(14-10-2023 10:15)
AWIR9:1KostKevwięcej»
(14-10-2023 11:15)
MK ENVIRO3:0AKF Ślonskwięcej»
(14-10-2023 13:15)
B-ce Team4:1RST Teamwięcej»
(15-10-2023 10:15)

Kolejka 2 (2023-10-7, 2023-10-8)

RST Team4:1Zygzakwięcej»
(07-10-2023 9:15)
AKF Ślonsk1:7B-ce Teamwięcej»
(07-10-2023 12:15)
JOGA BONITO11:6AWIRwięcej»
(08-10-2023 11:15)
KostKev1:2MK ENVIROwięcej»
(08-10-2023 12:15)

Kolejka 1 (2023-09-30, 2023-10-1)

MK ENVIRO14:1JOGA BONITOwięcej»
(30-09-2023 11:15)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(30-09-2023 12:15)
KostKev2:3AKF Ślonskwięcej»
(30-09-2023 13:15)
Zygzak5:4B-ce Teamwięcej»
(01-10-2023 12:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 13
Liga:
AKF Ślonsk0:3HHTwięcej»
(31-08-2024 13:00)
Kolejka 12
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
ANTEO3:2Zygzakwięcej»
(30-06-2024 12:00)
Fryncita Street5:4Silesia Bullswięcej»
(30-06-2024 11:00)
MK ENVIRO12:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-06-2024 10:00)
HHT2:5Swojskie Konfiturywięcej»
(30-06-2024 9:00)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(29-06-2024 11:00)
No Name1:8B-ce Teamwięcej»
(29-06-2024 10:00)
SPACE STARS5:6RED BULLwięcej»
(29-06-2024 9:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)